Pixelmator Pro w promocji! Pogromca Photoshopa za mniej niż 100 zł

Pixelmator Pro w promocji! Pogromca Photoshopa za mniej niż 100 zł

Pixelmator Pro w promocji! Pogromca Photoshopa za mniej niż 100 zł
Anna Rymsza
22.10.2019 14:19, aktualizacja: 26.07.2022 15:34

Pixelmator Pro od początku był tworzony jako tańszy konkurent Photoshopa. Niedawno została wydana wersja 1.5 programu i możesz ją mieć za pół ceny.

Pixelmator Pro to świetny program do grafiki rastrowej, od początku rozwijany z myślą o systemie macOS. Dzięki profesjonalnym narzędziom sprawdzi się w rękach fotografów i retuszerów równie dobrze, co Photoshop. Maszynowe uczenie umożliwia Pixelmatorowi Pro dokładne usuwanie zbędnych obiektów i szybkie poprawianie barw zdjęć, a to tylko ułamek jego możliwości.

Wykorzystanie różnych rozwiązań firmy Apple zapewnia Pixelmatorowi Pro bardzo dobrą wydajność na komputerach z jabłkiem. Program ten świetnie współpracuje z iPadem, może też rozkładać na warstwy portrety robione iPhone'em. Ponadto Pixelmator Pro może korzystać z tych samych wtyczek co Photoshop, więc jeśli zdecydujesz się na przesiadkę, nie musisz z nich rezygnować. Zyskasz za to wolność od abonamentu.

Pixelmator Pro tańszy o połowę

Program został przeceniony o połowę. W polskim App Store możesz go kupić za 94,99 zł zamiast 189,99 zł. W amerykańskim sklepie można go kupić za 19,99 zamiast 39,99 dolarów.

Jeśli wciąż nie jesteś przekonany, ściągnij darmową wersję próbną i sprawdź możliwości Pixelmatora Pro na własnych zdjęciach.

Pixelmator Pro 1.5
Pixelmator Pro 1.5© Pixelmator

Pixelmator Pro 1.5 – co nowego?

Promocja została uruchomiona 2 tygodnie po wydaniu wersji 1.5 Pixelmatora. W tej wersji programu maszynowe uczenie zostało zaprzęgnięte do jeszcze jednego zadania – usuwania szumu ze zdjęć.

Najważniejszą zmianą jest jednak pełne dostosowanie programu do działania na nowym systemie macOS Catalina, udostępnionym we wrześniu. Wiąże się to z poprawkami wydajności i możliwością pracy na ekranie Maca i iPada (tryb sidecar, iPad może być drugim ekranem i tabletem do rysowania).

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)