Pixelmator Pro w promocji! Pogromca Photoshopa za mniej niż 100 zł

Pixelmator Pro w promocji! Pogromca Photoshopa za mniej niż 100 zł
Anna Rymsza

22.10.2019 14:19, aktual.: 26.07.2022 15:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pixelmator Pro od początku był tworzony jako tańszy konkurent Photoshopa. Niedawno została wydana wersja 1.5 programu i możesz ją mieć za pół ceny.

Pixelmator Pro to świetny program do grafiki rastrowej, od początku rozwijany z myślą o systemie macOS. Dzięki profesjonalnym narzędziom sprawdzi się w rękach fotografów i retuszerów równie dobrze, co Photoshop. Maszynowe uczenie umożliwia Pixelmatorowi Pro dokładne usuwanie zbędnych obiektów i szybkie poprawianie barw zdjęć, a to tylko ułamek jego możliwości.

Wykorzystanie różnych rozwiązań firmy Apple zapewnia Pixelmatorowi Pro bardzo dobrą wydajność na komputerach z jabłkiem. Program ten świetnie współpracuje z iPadem, może też rozkładać na warstwy portrety robione iPhone'em. Ponadto Pixelmator Pro może korzystać z tych samych wtyczek co Photoshop, więc jeśli zdecydujesz się na przesiadkę, nie musisz z nich rezygnować. Zyskasz za to wolność od abonamentu.

Pixelmator Pro tańszy o połowę

Program został przeceniony o połowę. W polskim App Store możesz go kupić za 94,99 zł zamiast 189,99 zł. W amerykańskim sklepie można go kupić za 19,99 zamiast 39,99 dolarów.

Jeśli wciąż nie jesteś przekonany, ściągnij darmową wersję próbną i sprawdź możliwości Pixelmatora Pro na własnych zdjęciach.

Pixelmator Pro 1.5
Pixelmator Pro 1.5© Pixelmator

Pixelmator Pro 1.5 – co nowego?

Promocja została uruchomiona 2 tygodnie po wydaniu wersji 1.5 Pixelmatora. W tej wersji programu maszynowe uczenie zostało zaprzęgnięte do jeszcze jednego zadania – usuwania szumu ze zdjęć.

Najważniejszą zmianą jest jednak pełne dostosowanie programu do działania na nowym systemie macOS Catalina, udostępnionym we wrześniu. Wiąże się to z poprawkami wydajności i możliwością pracy na ekranie Maca i iPada (tryb sidecar, iPad może być drugim ekranem i tabletem do rysowania).

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)