Pokaż swoją starą torbę fotograficzną, a my damy ci nową. I dajemy!

Pokaż swoją starą torbę fotograficzną, a my damy ci nową. I dajemy!
Krzysztof Basel

20.04.2017 10:04, aktual.: 26.07.2022 18:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Obiecaliśmy i dotrzymujemy słowa. Trzy nowe torby fotograficzne z serii Tenba DNA Messenger właśnie powędrowały do osób, które mają najbardziej zniszczone torby.

Konkurs jest częścią akcji #wtorbęTenba, którą realizujemy dla Was razem z dystrybutorem toreb, plecaków i akcesoriów fotograficznych marki Tenba. O swoim plecaku, a także o swoim sprzęcie i zdjęciach, jakie nim robi, opowiedział nam ostatnio Karol Nienartowicz. W trakcie tego konkursu to Wy mieliście nam pokazać swoją torbę. Trzy osoby, które mają najbardziej zniszczone torby/plecaki i wykonały najlepsze zdjęcia, dostały od nas po nowej torbie.

  • [][b]Temat konkursu:[/b] „Pokaż swoją starą torbę lub plecak";[][b]Termin:[/b] 31 marca - 14 kwietnia 2017 r;[][b]Maksimum zgłoszeń:[/b] 1 zdjęcie / osobę;[][b]Obróbka zdjęć:[/b] dopuszczalna z ograniczeniami (tylko kadrowanie, wyostrzenia, zmiana nasycenia barw oraz kontrastu, winieta, konwersja do czerni i bieli, sepia);[][b]Zgłoszenia:[/b] e-mailowo na adres [url=mailto:konkurs@fotoblogia.pl]konkurs@fotoblogia.pl[/url];[][b]Więcej szczegółów:[/b] [url=http://fotoblogia.pl/info/regulamin-konkursu-pokaz-swoja-stara-torbe] regulamin konkursu[/url]; [b]Nagrody:[/b] torby fotograficzne: [url=http://www.tenba.com/uk/products/messenger-dna-13-graphite.aspx]Tenba Messenger DNA 13[/url], [url=http://www.tenba.com/uk/products/messenger-dna-11-graphite.aspx]Tenba Messenger DNA 11[/url] oraz [url=http://www.tenba.com/uk/products/messenger-dna-8-graphite.aspx]Tenba Messenger DNA 8[/url].

Do wygrania były torby fotograficzne z serii Tenba Messenger DNA.To wysokiej jakości produkty stworzone specjalnie z myślą o fotografach. Zostały one tak zaprojektowane, aby zachowywały swoje właściwości ochronne przez cały rok, przy każdej pogodzie. Dzięki innowacyjnej i przemyślanej konstrukcji fotograf nie musi się martwić o delikatne obiektywy, kamery czy aparaty. I z pewnością z powodzeniem zastąpią już wysłużone torby.

Torby Tenba Messenger DNA
Torby Tenba Messenger DNA
  1. miejsce: Leszek Pilichowski
Obraz
© © Leszek Pilichowsi
  1. miejsce: Grzegorz Boguszewski
Obraz
© © Grzegorz Boguszewski
  1. miejsce: Łukasz Michalak
Obraz
© © Łukasz Michalak
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)