Polskie wideo HDR, które zapierają dech ? prezentujemy filmy Patryka Kizny

The Dalescapes of Time / Patryk Kizny
The Dalescapes of Time / Patryk Kizny
Kamila Dworniczak

12.11.2010 16:10, aktual.: 12.11.2010 17:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Przed nami niesamowite filmy Patryka Kizny ? młodego, wszechstronnego twórcy, który zajmuje się nie tylko fotografią i filmem, ale także grafiką, astrofotografią i astronomią. W swoich filmach wykorzystuje rozmaite techniki i narzędzia ? zdjęcia HDR, zdjęcia poklatkowe oraz różnego rodzaju ruchome statywy.

Świetne efekty, jakie uzyskuje Patryk Kizny, nie są tylko kwestią opanowania technik montażu i obróbki HDR. Ważny jest pomysł. Było już dużo filmów efektownych, które nie miały zbyt wiele sensu. Tym razem wydaje się, że jest inaczej.

Kizny nad większością filmów pracował wraz z innymi twórcami. W bardziej rozbudowanych projektach - jak The Chapel. A Short Film - zaangażowana była ekipa kilku fotografów. Zwróćmy uwagę na muzykę. Tutaj ? jak w niewielu przypadkach ? dobrana jest naprawdę dobrze. Intryguje, a nie odstrasza.

Efekty są na pewno bardzo interesujące, chociaż - podobnie jak w wielu filmach tego typu ? rezultat końcowy jest bardziej graficzny niż fotograficzny. Wielbicielom wideo HDR powinno się jednak spodobać.

Więcej filmów na profilu Patryka Kizny na vimeo. Zobacz także stronę autora ? PacoCreative.

Źródło: Futomaki.pl

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także