Poznaj sekret tego fotografa. Obserwuje go pół miliona ludzi

Poznaj sekret tego fotografa. Obserwuje go pół miliona ludzi

Poznaj sekret tego fotografa. Obserwuje go pół miliona ludzi
Źródło zdjęć: © © OMAHI / [Instagram](https://www.instagram.com/omahi_/)
Marcin Watemborski
17.07.2020 12:01, aktualizacja: 17.07.2020 14:01

Omahi to znany w mediach społecznościowych młody fotograf. Jeśli lubicie styl Jordiego Koalitika, to na pewno podpasują wam też te kadry. Chłopak dzieli się na swoim Instagramie zdjęciami końcowymi oraz zakulisowymi, które ujawniają jego sekrety. Co jest największym z nich?

Zdjęcia Omahiego bazują w głównej mierze na fotografii konceptualnej. Chłopak ma pomysł, buduje małe studio, jeśli tego wymaga kadr, robi zdjęcie i tyle. Niby nic skomplikowanego, a jednak bardzo trudne. Jego największą bronią jest kreatywność i świadoma gra perspektywą.

Kadry wykonane przez tego młodego chłopaka z Meksyku charakteryzują się niemal idealną obróbką – skóra jest wyraźna, ma ciekawą fakturę, a wszystkiemu oczywiście nie brakuje prawie idealnego światła. Te zdjęcia nie są płaskie. Mają modną stylistykę, lubianą przez użytkowników mediów społecznościowych, ale jest w nich coś więcej.

Omahi udowadnia swoimi portretami, że do stworzenia dobrego zdjęcia potrzebny jest przede wszystkim twórczy umysł. Obiektywy, zaawansowane aparaty czy bardzo drogie lampy studyjne schodzą zdecydowanie na dalszy plan. Bez kreatywności, te zdjęcia by nie powstały.

Więcej zdjęć znajdziecie na Instagramie.

Jeśli interesujesz się wystrojem wnętrz, prosimy - wypełnij tę ankietę. Dzięki za pomoc!
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)