Przedświąteczny prezent w Biedronce - One by Wacom M wraca do sprzedaży

Przedświąteczny prezent w Biedronce - One by Wacom M wraca do sprzedaży

Przedświąteczny prezent w Biedronce - One by Wacom M wraca do sprzedaży
Marcin Watemborski
27.11.2015 11:52, aktualizacja: 26.07.2022 19:25

Majowa promocja sieci Biedronka okazała się wielkim hitem. Właściciele dyskontu postanowili ponownie przychylnym okiem spojrzeć na fotografów i już niedługo One by Wacom M ponownie trafi do sprzedaży.

Retuszowanie myszką to jak obsługa komputera kostką mydła. Każdy fotograf powinien wyposażyć swój kącik roboczy w tablet graficzny, który zdecydowanie ułatwia i przyspiesza pracę - zwłaszcza maskowanie oraz usuwanie niedoskonałości.

Podczas ostatniej promocji mogliśmy kupić tablet One by Wacom za 149 PLN. Podobnie jak w przypadku pierwszej edycji ilość sprzętu była mocno ograniczona. Jesteśmy wdzięczni Wam za to, że zebraliście pod naszym artykułem informacje, gdzie można jeszcze go znaleźć. Dzięki!

Obraz

Od 30 listopada do wyczerpania zapasów w sieci Biedronka ponownie będzie dostępny One by Wacom w rozmiarze M. Jego aktywny obszar roboczy wynosi 216 x 135 mm i jest dostosowany do pracy dla osób lewo i praworęcznych. Kabel do podłączenia sprzętu do komputera jest w zestawie razem z piórkiem indukcyjnym , które obsługuje 1024 poziomy nacisku. Waga tabletu z całym osprzetem to tylko 420g. Będzie on dostępny w jednej, znanej z poprzednich edycji, wersji kolorystycznej - czarno-żółtej.

W kwestii użytkowej - wersja M jest praktycznie identyczna jak S - różni je tylko rozmiar.

Obraz
© © Biedronka / [Biedronka](http://www.biedronka.pl/pl/product,id,14058,name,tabletgraficznyonebywacomm)

Cena sprzętu niestety wzrosła ze 149 PLN do 169 PLN, co wciąż czyni go najtańszym tabletem w ofercie producenta. Dla porównania - cena najmniejszego Intuosa S zaczyna się od 249 PLN.

Więcej informacji znajdziecie na stronie Biedronki. W tym roku gorąco liczymy na Waszą pomoc w znalezieniu miejsca, gdzie jeszcze zostały promocyjne tablety!

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)