Przestroga dla wszystkich. Potrącił go pociąg, gdy nagrywał filmik na Instagrama

Przestroga dla wszystkich. Potrącił go pociąg, gdy nagrywał filmik na Instagrama

Nastolatek nagrywał filmik na Instagram. Potrącił go pociąg.
Nastolatek nagrywał filmik na Instagram. Potrącił go pociąg.
Źródło zdjęć: © Twitter
Marcin Watemborski
07.09.2022 11:12

Przed wami dosadny przykład na to, że media społecznościowe mogą być przyczyną wypadków. Nastolatek został potrącony przez jadący pociąg, gdy nagrywał rolkę na Instagram. Niewiele brakowało, a wpadłby pod pędząca maszynę.

17-latek z Indii miał zdecydowanie więcej szczęścia, niż rozumu. Mimo ostrzeżeń ze strony pracowników kolei, którzy remontowali tory, chłopak i tak postanowił nagrać film na Instagram

Problem polegał na tym, że tory były w czynnym użyciu, a chłopakowi zabrakło wyobraźni. Mimo tego, że nagrywał film przy torach, nie uchroniło go to przed obrażeniami. Podczas kręcenia rolki na Instagram, koło nastolatka przejechał pociąg, który go potrącił. Na poniższym filmiku widać zajście bardzo dokładnie. 

Na szczęście chłopak nie wpadł bezpośrednio pod pociąg, a skończył w szpitalu z obrażeniami niezagrażającymi życiu – jest to jedynie złamanie nogi oraz kilka ran na twarzy. Karetkę, która przewiozła go do szpitala wezwali pracownicy kolei. 

Nie jest to pierwszy przypadek realizowania materiału do mediów społecznościowych, który skończył się źle. W przeszłości pisaliśmy m.in. o kobiecie, która pozowała z nabitą bronią przy głowie – ta zaś wystrzeliła. Dodajmy do tego mnóstwo upadków z urwisk. Przy robieniu selfie lub nagrywaniu filmików do social mediów, trzeba się poważnie zastanowić – czy jest to warte naszego zdrowia lub życia. 

Marcin Watemborski, redaktor prowadzący Fotoblogii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)