Przeżyła śpiączkę, jeździ na wózku i… trafiła do finału konkursu piękności!

Przeżyła śpiączkę, jeździ na wózku i… trafiła do finału konkursu piękności!

Przeżyła śpiączkę, jeździ na wózku i… trafiła do finału konkursu piękności!
Źródło zdjęć: © © Madeline Delp / [Instagram](https://www.instagram.com/liveboundlessgirl/?hl=pl)
Marcin Watemborski
22.11.2019 12:58, aktualizacja: 22.11.2019 13:58

Tak, wiem, co powiedzą niektórzy – ”pewnie wzięła jury na litość”. Nie. Przed wami Madeline Delp – dziewczyna, która jeździ na wózku inwalidzkim, była w śpiączce i nie straciła pogody ducha. To się nazywa siła!

Madeline Delp ma 25 lat i jest niepełnosprawna. Czy przeszkadzało jej to pokazać swoją pewność siebie? Nie! Dziewczyna wzięła udział w wyborach na Miss Północnej Karoliny i trafiła do pierwszej dziesiątki. I wiecie co? Ma już plany pójść jeszcze dalej w przyszłym roku.

Ta przepiękna dziewczyna nie tylko trafiła do finału, ale została wybrana Miss Przyjaznego Nastawienia. Pokazała jury oraz widzom konkursu piękności, że ma silną osobowość i z przeszkodami losu jej nie po drodze.

Madeline uczestniczyła w wypadku samochodowym, gdy miała 10 lat. W wyniku tego zdarzenia zapadła w śpiączkę. Po przebudzeniu dowiedziała się, że jest sparaliżowana od pasa w dół. Zrozumiała, że życie na wózku jest trudne, ale postanowiła się nie poddawać i pokazać światu wielkiego ducha.

Kiedy usłyszała, że powinna wziąć udział w konkursie piękności dla osób na wózkach, była w szoku. Nie wiedziała, że są organizowane takowe. W 2017 roku została Miss USA w konkursie dla osób na wózkach i zjeździła całe Stany Zjednoczone zarażając ludzi swoim uśmiechem.

Podróże po kraju były dla Delp ogromną motywacją, więc postanowiła podnieść poprzeczkę i wziąć udział w wyborach Miss Karoliny Północnej. Mimo naturalnego podenerwowania, dziewczyna zachowała zimną krew i nie pozwoliła, by niepełnosprawność ją ograniczała. Ba, ten dreszczyk emocji motywował ją do dalszych działań.

Madeline doskonale wie, jak ważne dla innych osób na wózkach inwalidzkich jest to, co robi i osiąga. Dziewczyna pokazuje, że nie ma ograniczeń. Jej kolejnym celem jest mierzenie naprawdę wysoko. Jej celem jest wygranie konkursu Miss USA, co dałoby niesamowitą nadzieję podobnym jej ludziom. Czy się uda? Tego jej życzę!

Oprócz konkursów piękności jest coś jeszcze. Dziewczyna prowadzi organizację charytatywną ”Live Boundless” i podróżuje jako ambasadorka, dając ludziom wózki inwalidzkie na całym świecie. Celem Madeline jest umożliwienie osobom z niepełnosprawnościami normalne życie w społeczeństwie i uświadomienie, że nie są w niczym gorsi.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)