Puchaty kot jest gwiazdą Instagrama. Wygląda jak urocza chmurka

Puchaty kot jest gwiazdą Instagrama. Wygląda jak urocza chmurka

Puchaty kot jest gwiazdą Instagrama. Wygląda jak urocza chmurka
Źródło zdjęć: © © [@pechanko_bocco / Instagram](https://www.instagram.com/pechanko_bocco/)
Kasia Piotrowska
19.09.2019 10:48, aktualizacja: 26.07.2022 15:37

Lubicie robić zdjęcia swoim pupilom? Ich zabawne miny często dostarczają wielu powodów do uśmiechu. Ten kot o niezwykle gęstej sierści przypomina puchatą kulkę. Nic dziwnego, że ma na Instagramie ponad 70 tysięcy obserwujących.

Zuu jest egzotycznym kotem długowłosym. To rasa powstała ze skrzyżowania kota perskiego z himalajskim i jest bardzo bliska egzotycznemu krótkowłosemu (do tego stopnia, że niektórzy nie uznają długowłosych przedstawicieli za osobną rasę). Wraz ze swoim kocim kolegą Bocco mają wspólnego właściciela i konto na Instagramie. Ich czasem zdziwione, a czasem jakby obrażone pyszczki, wyglądają przezabawnie.

Fotografia zwierząt wymaga sporej cierpliwości, odpowiedniego podejścia i często szybkiego autofokusa. Dlatego najłatwiej, gdy fotograf jest jednocześnie właścicielem zwierzęcia. W naturalnym środowisku i przy dobrze znanych mu osobach koty zachowują się zupełnie inaczej i dużo łatwiej uchwycić je w ciekawej pozie.

Puszysty Zuu wygląda na bardzo spokojnego i uwielbia drzemki. Plamka pod pyszczkiem przypomina ludzką brodę, co w połączeniu z przymkniętymi oczami sprawia, że kot wygląda jak azjatycki mędrzec. Ciekawe, które to jego wcielenie i ile kocich żyć ma jeszcze przed sobą.

Po więcej zdjęć możecie zajrzeć na Instagrama, a jeśli myślisz o tym, żeby założyć profil na mediach społecznościowych swojemu pupilowi (lub po prostu jak zrobić mu ładne zdjęcie), to koniecznie przeczytaj nasz poradnik.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)