Samsung NX100 - podobno ktoś go widział

Samsung NX100 - podobno ktoś go widział
Ola Błażowska

03.08.2010 09:58, aktual.: 01.08.2022 15:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Plotki na temat rychłego pojawienia się na rynku Samsunga NX100 rozgorzały na nowo. A wszystko przez zdjęcie z panią w czerwonym płaszczu, która w dłoni trzyma coś, co według plotkarskich portali jest nowym modelem Samsunga. Prawdopodobnie fotografia ta pochodzi z planu zdjęciowego reklamy aparatu.

To nie pierwsze zdjęcie modelu, o którym informowaliśmy Was już tydzień temu. Wcześniej przez chwilę pojawiło się ono na portalu PhotoRumors.com, jednak jego redaktorzy zostali poproszeni o usunięcie go, co zostało przez nich zinterpretowane jednoznacznie - zdjęcie było prawdziwe.

Jednym słowem Samsung dalej trzyma wszystkich w niepewności, kolejny aparat z serii NX nie jest bowiem nawet jeszcze przez niego zapowiedziany. Wygląda jednak na to, że przeszedł już fazę testów i  znajduje się na ostatnim etapie przygotowań do premiery, czyli kręcenia reklamy.

Wszystko wyjaśni się prawdopodobnie 14 września, a później na targach Photokina. Na razie wiadomo jedynie, że będzie to trzeci (po NX10 i NX5), model Samsunga typu EVIL, oraz że będzie wyposażony w matrycę APS-C.

Źródło: photorumors.com

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)