Sandmarc prezentuje obiektywy i filtry do iPhone 12. Zachwyt i rozczarowanie w jednym

Sandmarc prezentuje obiektywy i filtry do iPhone 12. Zachwyt i rozczarowanie w jednym

Sandmarc prezentuje obiektywy i filtry do iPhone 12. Zachwyt i rozczarowanie w jednym
Marcin Watemborski
11.12.2020 11:15, aktualizacja: 11.12.2020 12:15

Jeśli zastanawialiście się, jak będą wyglądały obiektywy do potrójnego aparatu w najwyższych z nowych iPhonów, to zagadka rozwiązania. Niektórzy sądzili, że będą to 3 osobne urządzenia, a jak się okazuje – wystarczy jedno, ale są też ograniczenia.

Nowe iPhony 12 maja najlepsze aparaty w historii Apple. Jako że fotografia mobilna stała się bardzo popularna, to producenci niezależni zaczęli tworzyć dodatkową optykę do różnych smartfonów. Wiele osób zastanawiało się, czy ta przeznaczona do nowych iPhonów 12 będzie składała się z 3 obiektywów. Firma Sandmarc przemyślała koncept i oto, co z tego wyszło.

W ofercie Sandmarc znalazły się 5 opcji różnych obiektywów: anamorficzny, teleobiektyw, szerokokątny, rybie oko oraz makro. Doszły do tego też filtry: polaryzacyjny i szare. Są one kompatybilne z obiektywami producenta i pokrywają cały tylny panel iPhonów 12.

SANDMARC Lenses and Filters for iPhone 12 Pro Max, 12 Pro, 12, and 12 Mini

Jeśli chodzi o obiektywy – tu przychodzi poważne rozczarowanie. Są one stworzone z myślą tylko o głównym aparacie smartfona i muszą być wyśrodkowane względem niego, by działać poprawnie.

Ceny zestawów zaczynają się od 90 dolarów (ok. 330 zł) i kończą na 430 dolarach (ok. 1570 zł). Pełną ofertę możecie przejrzeć na stronie producenta.

iPhone 12 Pro Max - Cinematic 4k - SANDMARC Anamorphic Ultra 1.55x

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)