Sony zarejestrowało 5 aparatów, które jeszcze się nie pojawiły. Co się kroi?

Sony zarejestrowało 5 aparatów, które jeszcze się nie pojawiły. Co się kroi?
01.02.2021 11:28
Sony zarejestrowało 5 aparatów, które jeszcze się nie pojawiły. Co się kroi?

Dopiero co zobaczyliśmy Sony A1 – aparat, który sprawdzi się niemal w każdej dziedzinie fotografii, a to dopiero początek. Według różnych źródeł, Sony zarejestrowało 5 kolejnych aparatów, które nie zostały zaprezentowane. Rok 2021 zapowiada się bardzo ciekawie!

Sony A1, czyli jeden aparat do różnych dziedzinfotoreportażu, fotografii sportowej, portretowej czy filmowania – to narzędzie niemal doskonałe. Producent jednak nie zamierza spocząć na laurach, mimo tego, że poprzeczka została postawiona bardzo wysoko. Portal Nokishita zwrócił uwagę na ciekawy ruch Sony.

Według doniesień serwisu, firma Sony zarejestrowała kolejny korpus. W przypadku 4 kolejnych wyciekły numery patentowe. Krótko mówiąc – nadchodzi 5 nowych aparatów, których jeszcze świat nie widział. Co to może być? Tego jeszcze nie wie nikt. Czym Sony zaskoczy świat?

Póki co, nie wiadomo co oznaczają dokładnie kody, które wypłynęły. Na ich podstawie można określić jedynie zakresy częstotliwości Wi-Fi, które obsługują urządzenia. 2 z nich pracują z częstotliwością 5 Ghz, co sugeruje wyższe modele aparatów. 3 kolejne mają Wi-Fi na poziomie 2,4 Ghz, lecz niekoniecznie muszą być to bezlusterkowce dla amatorów.

Na liście nie ma numeru WW411329, który był przypisany do Sony A1, więc możemy spodziewać się czegoś zupełnie nowego. Czekamy na kolejne doniesienia.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)