Spektakularne zdjęcia podróżnicze. Każde wygląda jak doskonała pocztówka

Spektakularne zdjęcia podróżnicze. Każde wygląda jak doskonała pocztówka
Źródło zdjęć: © © [https://www.instagram.com/world_walkerz/](World Walkerz)
Marcin Watemborski

18.06.2021 12:54, aktual.: 20.06.2021 10:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Przeważnie zdjęcia z różnych miejsc wyglądają na Instagramie bardzo podobnie. Duet fotograficzny z Niemiec ma jednak kompletnie inne spojrzenie na popularne lokalizacje. Ich zdjęcia lotnicze nadają sens fotografii podróżniczej i krajobrazowi miejskiemu. Wystarczy na nie spojrzeć.

Jano i Oliver uwielbiają podróżować, co od razu widać po zawartości ich konta na Instagramie. Niemiecki duet fotograficzny specjalizuje się w zdjęciach z drona, które pokazują przepiękne zakątki świata.

Pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 dała im mocno w kość ze względu na lockdowny, które uniemożliwiały podróże, ale na szczęście panowie mają spory zapas doskonałych krajobrazów. Na ich kadrach zobaczymy znane i uwielbiane przez ludzi miejsca, jak Paryż, ale również wiele mniej popularnych. Bez względu na to – wszystkie są doskonale przedstawione.

Twórczość Niemców z World Walkerz to najwyższy poziom tworzenia doskonałych pocztówek. Takie pamiątki warto zbierać. Tę tezę podkreśla prawie 90 000 obserwujących na Instagramie, którzy podziwiają przepiękne widoki z perspektywy lotu ptaka.

Więcej zdjęć znajdziecie na Instgaramie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także