Sprawdź Topaz Studio 2 - banalnie prosty edytor zdjęć z warstwami

Sprawdź Topaz Studio 2 - banalnie prosty edytor zdjęć z warstwami
Anna Rymsza

30.07.2019 11:27, aktual.: 26.07.2022 15:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Topaz Studio 2 nie powstał dla fotografów, którzy potrzebują idealnie realistycznych barw. Ten program daje kreatywną wolność. Topaz Studio 2 powstał po to, by spełnić najdziwniejsze zachcianki artystów.

Topaz Studio 2 został wyposażony w ogromny arsenał filtrów. W zasobniku znajdziesz zarówno narzędzia podstawowe jak zmiana ekspozycji czy balansu bieli, jak i bardziej zaawansowane: usuwanie mgły, kontrast lokalny, wyostrzanie krawędzi, krzywe, usuwanie szumu czy czyszczenie z pomocą sztucznej inteligencji. Do kreatywnych eksperymentów możesz wykorzystać stylizację na zdjęcie czarno-białe, całkowitą zmianę palety barw zdjęcia, napisy, tekstury, abstrakcyjne kształty, rozmycia, smugi i wiele innych.

Każdy z efektów jest umieszczany na osobnej warstwie. Dzięki temu można do niego wrócić w dowolnym momencie, poprawić go, ukryć, przenieść lub usunąć. Topaz Studio 2 pracuje niedestruktywnie, więc możesz w każdej chwili przywrócić oryginalny wygląd zdjęcia.

Introducing Topaz Studio 2

Swoje ulubione efekty możesz dodawać do kolekcji. Opracowane zestawy możesz zapisywać, jako szablony do ponownego wykorzystania na innych zdjęciach. Szablony również można edytować w miarę potrzeby, by precyzyjnie dopasować je do innych obrazów.

Topaz Studio 2 jest programem dla amatorów, ale jego sposób pracy i interfejs przypomina On1 Photo Raw. Można śmiało zacząć od Topaz Studio 2, a w miarę rozwoju umiejętności przesiadać się na profesjonalny On1 Photo Raw.

Topaz Studio 2 - cennik i wersja próbna

Pełna wersja Topaz Studio 2 kosztuje 99,99 dolarów, ale z okazji wprowadzenia wersji 2, cena została obniżona do 79,99. Promocja trwa do 9 sierpnia.

Topaz Studio 2 możesz przetestować przed kupieniem. Producent udostępnia wersję próbną dla Windowsa i macOS. Można z niej korzystać bez ograniczeń przez 30 dni.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)