Stylowy statyw dla miłośników estetyki retro

Stylowy statyw dla miłośników estetyki retro

Stylowy statyw dla miłośników estetyki retro
Marcin Falana
30.11.2016 17:52, aktualizacja: 26.07.2022 18:44

Na fali mody na wzornictwo retro, firma Cokin zaprezentowała statyw o klasycznym wyglądzie, który będzie idealnie pasował do nowego aparatu w stylu retro czy starego aparatu.

Jeżeli nie odpowiada Wam przypinanie swojego bezlusterkowca w stylu retro czy aparatu analogowego do nowoczesnego statywu, to Cokin ma rozwiązanie. Zainspirowani wzornictwem aparatów analogowych i we współpracy z doświadczonym producentem statywów firmą Slik wyprodukowali statyw Riviera Classic, który został zaprojektowany z nutką nostalgii.

Riviera Classic
Riviera Classic

Statyw Riviera Classic zapowiada się na produkt premium, do jego wykonania wykorzystano naturalne materiały, jak drewno i skórę oraz aluminium. Trzeba przyznać, że na zdjęciach wykończenie prezentuje się bardzo dobrze. Całość mieści się w stylowym futerale ze skórzanym wykończeniem.

Riviera Classic
Riviera Classic

Statyw waży 1,54 kg i pozwala na podniesienie aparatu na wysokość 160 cm. Maksymalnie możemy na nim zawiesić zestaw do 5 kg. Złożony zajmuje 60 cm, a futerał jest w zestawie. Jeszcze nie znamy jego ceny, jednak sądząc po wykończeniu, nie będzie to tania zabawka, podobnie jak aparaty, które mają wzornictwo retro. Włodarze firmy Cokin dobrze przemyśleli swoją grupę docelową.

Riviera Classic
Riviera Classic

Dla fotografów z mniejszym budżetem polecam wycieczkę na giełdę fotograficzną, gdzie można jeszcze kupić prawdziwy statyw retro. Może będzie cięższy, ale równie funkcjonalny i stylowy.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/5]
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)