Świat należy do kotów. Udowadniają to te zabawne fotomontaże

Świat należy do kotów. Udowadniają to te zabawne fotomontaże

Świat należy do kotów. Udowadniają to te zabawne fotomontaże
Źródło zdjęć: © © Matt McCarthy / [Instagram](https://www.instagram.com/mrmattmccarthy/)
Marcin Watemborski
22.02.2021 11:02, aktualizacja: 22.02.2021 12:02

Dzień kota już był? Nic podobnego! Dzień kota jest codziennie! Ułatwimy wam wejście w początek tygodnia przepięknymi pracami Matta McCarthy’ego, który kocha futrzaki ponad wszystko. Jego fotomontaże pokazują, że świat należy do kotów.

Matt McCarthy kocha koty i nie da się tego ukryć. Jego konto na Instagramie jest pełne fotomontażu, w których futrzaste czworonogi jawnie opanowują świat. Zobaczymy tam wielkie kociaki wklejone w różne krajobrazy i bawiące się lub… śpiące.

Oprócz tego, artysta zajmuje się tworzeniem innych fotomontaży. Oczywiście wszystkie są z kotami w rolach głównych. Na niektórych widać, jak gdzieś się ukrywają lub współtworzą dzieła sztuki. Ten facet ma kota na punkcie kotów!

  • Pomysł przyszedł mi do głowy, gdy obserwowałem moje koty podczas zabawy – opowiada McCarthy. – Zastanawiałem się, jak wyglądałoby życie moje i mojej żony, gdybyśmy byli tacy mali. Kociaki są słodkie i uwielbiają się tulić, ale zapominamy o tym, że to bezwzględni drapieżnicy – dodaje.

Matt uczył się obsługi Photoshopa na własną rękę i zanim zajął się koto-montażami, korzystał z tego narzędzia w swojej pracy. Ówcześnie potrzebował go jedynie do rysowania, a tworzenie manipulacji przyszło z czasem i sprawia mu to ogromną frajdę.

Więcej prac znajdziecie na Instagramie artysty.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)