Tamron SP 35 mm f/1.4 jest najlepszym obiektywem tego producenta

Tamron SP 35 mm f/1.4 jest najlepszym obiektywem tego producenta
Marcin Watemborski

07.06.2019 08:07, aktual.: 26.07.2022 15:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Tamron chwali się swoim obiektywem SP 35 mm f/1.4, jako najlepiej skonstruowanym produktem wszech czasów. Podobno konstrukcja zawiera to, co najlepsze w 40-letniej historii firmy.

Nowy obiektyw Tamron SP 35 mm f/1.4 Di USD zawiera w środku 14 elementów optycznych, rozmieszczonych w 10 grupach. 4 z soczewek charakteryzują się niską dyspersją, a 3 kolejne są asferyczne. Według producenta ta konstrukcja ma zapewnić zniwelowanie aberracji do minimum, jak również wysoką ostrość obrazu w całym kadrze.

Obraz

Obiektyw, jako pierwszy w ofercie Tamrona, będzie zawierał nową powłokę – BBAR-G2, które redukuje odbicia, minimalizuje flary i pozwala poprawić kontrastowość obrazu. Silnik autofokusa to tamronowski Ultrasonic Silent Drive, który w połączeniu z nowym systemem przemieszczania soczewek ma być jeszcze szybszy, a to nie lada wyzwanie w przypadku dużych elementów optycznych.

Obraz

Tamron SP 35 mm f/1.4 Di USD ma pojawić się pod koniec czerwca 2019 z mocowaniem Nikon F, natomiast wersja z bagnetem Canon EF pod koniec lipca. W przedsprzedaży obiektyw kosztuje 899 dolarów. Nie wiemy jeszcze, jaka będzie polska cena.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)