Targi Film Video Foto w Łodzi odwołane. Powodem koronawirus

Targi Film Video Foto w Łodzi odwołane. Powodem koronawirus

Targi Film Video Foto w Łodzi odwołane. Powodem koronawirus
Marcin Watemborski
10.03.2020 10:36, aktualizacja: 26.07.2022 14:58

Po światowych imprezach przyszedł czas na Polskę. Organizator targów Film Video Foto poinformował o odwołaniu imprezy ze względu na epidemię koronawirusa SARS-CoV-2.

W mediach społecznościowych pojawił się post Bsmultimedia.sklep.pl, w którym przeczytamy informację o odwołaniu dużych polskich targów fotograficznych – Film Video Foto w Łodzi. Powodem jest rozprzestrzenianie się koronawirusa SARS-CoV-2, który znacznie wpłynął na branżę technologiczną.

BSmultimedia informuje, że firmy z sektora technologicznego, w tym fotograficznego i filmowego, borykają się z brakiem produktów, zablokowanymi dostawami oraz wstrzymanymi delegacjami służbowymi. Ze względu na to, że wielu przedstawicieli przeróżnych firm odwołało swój udział na wszystkich imprezach branżowych, również targi Film Video Foto się nie odbędą.

Początkowo impreza miała się odbyć w dniach 2-4 kwietnia 2020 roku. Za odwołanie imprezy odpowiedzialny jest zarząd Miejskiej Areny Kultury i Sportu. Jednocześnie pojawiła się informacja o planowanym wyznaczeniu nowego terminu wydarzenia.

Co do samego koronawirusa - obecnie około 114 000 osób jest zarażonych SARS-CoV-2 (COVID-19), a ponad 4000 zmarło. W Polsce obecnie mamy 17 potwierdzonych przypadków.

COVID-19 - Środki bezpieczeństwa

W obliczu zagrożenia, jakie niesie [b]koronawirus COVID-19[/b], warto uświadomić sobie, czym są odpowiednie środki bezpieczeństwa, a czym objawy nieuzasadnionej paniki. Środkami bezpieczeństwa są: [b]częste mycie rąk, unikanie zgromadzeń, higiena kaszlu i kichania, czyli zasłanianie ust chusteczką lub łokciem, tak aby kropelki śliny nie zostały na dłoni[/b]. Objawem paniki jest natomiast wykupowanie zapasów maseczek, co powoduje, że są one trudno dostępne dla personelu medycznego, który faktycznie ich potrzebuje.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)