Taylor Swift zaprojektowała Instaxa Square SQ6 specjalnie dla swoich fanów

Taylor Swift zaprojektowała Instaxa Square SQ6 specjalnie dla swoich fanów

Taylor Swift zaprojektowała Instaxa Square SQ6 specjalnie dla swoich fanów
Monika Homan
24.08.2018 12:51, aktualizacja: 26.07.2022 17:53

Fujifilm we współpracy z Taylor Swift stworzyło specjalną edycję Instaxa Square SQ6 według projektu piosenkarki. Możecie mieć aparat z autografem gwiazdy.

3 miesiące temu Fujifilm wypuściło Instaxa Square SQ6 - aparat do fotografii natychmiastowej, który robi kwadratowe zdjęcia. We współpracy z Taylor Swift powstała nowa szata graficzna dla tego aparatu, która pojawi się w październiku.

Obraz

Instax SQUARE SQ6 Taylor Swift Edition wyróżnia się nadrukiem w gazetowym stylu, w złotym kolorze, który ma nawiązywać do najnowszego albumu Taylor Swift "Reputation", który był najlepiej sprzedającą się płytą w 2017 roku. Z tyłu aparatu znajdziecie odwzorowanie autografu piosenkarki. Wraz z aparatem Fujifilm wypuści film pasujący graficznie do designu Instaxa.

Obraz

Taylor Swift jest 10-krotną zwyciężczynią GRAMMY, piosenkarką, autorką tekstów, muzykiem i producentką. Magazyn Rolling Stone zalicza Taylor do grona 100 Najwspanialszych autorów tekstów piosenek wszechczasów. Taylor została również ogłoszona Kobietą Roku przez magazyn Billboard.

Aparat i film pojawią się w sklepach pod koniec października. Obecnie prezentowane są w miejscach koncertów odbywających się w ramach trasy koncertowej Taylor.

25 sierpnia zostanie uruchomiona specjalna strona internetowa.

Obraz

Instax SQUARE SQ6 Taylor Swift Edition to świetna okazja na prezent dla fanów Taylor i fotografii natychmiastowej.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)