The Photography Show odbędzie się w formie internetowej relacji i za darmo

The Photography Show odbędzie się w formie internetowej relacji i za darmo

The Photography Show odbędzie się w formie internetowej relacji i za darmo
Marcin Watemborski
04.06.2020 09:09, aktualizacja: 26.07.2022 14:52

Zamiast nowego terminu wydarzenia w tradycyjnej formie, będzie nowa data i nowa forma. Po to, by nikogo nie narażać na uszczerbek na zdrowiu, organizatorzy The Photography Show zdecydowali się na internetową relację.

W połowie marca 2020 roku pojawiła się informacja o przełożeniu największych brytyjskich i jednych z największych europejskich targów fotograficznych – The Photography Show. Wówczas mówiono o nowym terminie i normalnej formule wydarzenia. Okazuje się jednak, że pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 zmusiła organizatorów do zrealizowania targów w formie streamingu on-line.

Tegoroczna edycja The Photography Show odbędzie się w dniach 20-21 września 2020 roku i będzie darmowa dla wszystkich zainteresowanych. Organizatorzy stwierdzili, że to zdecydowanie bezpieczniejsza forma i nie ma co narażać odwiedzających ani wystawców. Darmowy streaming będze dostępny na stronie wydarzenia, a same targi odbędą się w National Exhibition Centre w brytyjskim Birmingham.

Osoby, które zakupiły bilety na wydarzenie w przedsprzedaży będą mogły z nich skorzystać w ramach przyszłorocznych targów. Rejestracja zainteresowanych osób streamingiem ruszy niedługo na stronie internetowej The Photography Show.

Jeśli interesujesz się wystrojem wnętrz, prosimy - wypełnij tę ankietę. Dzięki za pomoc!
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)