The Photography Show przełożone przez COVID-19, ale się odbędzie

The Photography Show przełożone przez COVID-19, ale się odbędzie
Marcin Watemborski

10.03.2020 10:09, aktual.: 26.07.2022 14:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wiele imprez fotograficznych zostaje odwołanych, a z innych wycofują się duzi gracze na rynku. Brytyjczycy jednak nie zamierzają rezygnować i zamiast anulować wydarzenie, po prostu je przekładają, co brzmi dość logicznie.

Największe brytyjskie targi fotograficzne The Photography Show miały odbyć się w dniach 14-17 marca 2020 roku. Ze względu na rozprzestrzenianie się koronawirusa SARS-CoV-2 plany się zmieniły. Targi odbędą się w późniejszym okresie tego roku.

Przełożenie targów fotograficznych było dla organizatorów trudną decyzją do podjęcia, ale konieczną. Szczerze mówiąc podoba mi się zdroworozsądkowe podejście do kwestii koronawirusa i tego, że epidemię w końcu uda się opanować. Organizatorzy informują, że osoby, które kupiły bilety na imprezę będą mogli bez problemu skorzystać z nich, gdy dojdzie do targów. Niestety nie wiadomo dokładnie, jaki będzie termin zastępczy.

Podczas targów The Photography Show wystawia się ponad 300 różnych marek, a uczestniczy w nich ponad 32 000 odwiedzających. Zaplanowane było 270 paneli dyskusyjnych, pokazów nowego sprzętu oraz wystaw. Wśród wystawców miały pojawić się takie marki, jak: Canon, Nikon, Panasonic, Rode, Sony, Epson czy Fujifilm.

Więcej informacji na temat targów znajdziecie na stronie internetowej wydarzenia. W komentarzach w kanałach społecznościowych pojawiły się przesłanki odnośnie terminu – impreza może odbyć się na jesień 2020 roku. Co ciekawe – inne duże europejskie wydarzenie, Photokina 2020, wciąż ma się odbyć zgodnie z planowanym terminem, czyli w dniach 27-30 maja 2020 roku.

Co do samego koronawirusa - obecnie około 114 000 osób jest zarażonych SARS-CoV-2 (COVID-19), a ponad 4000 zmarło. W Polsce obecnie mamy 17 potwierdzonych przypadków.

COVID-19 - Środki bezpieczeństwa

W obliczu zagrożenia, jakie niesie [b]koronawirus COVID-19[/b], warto uświadomić sobie, czym są odpowiednie środki bezpieczeństwa, a czym objawy nieuzasadnionej paniki. Środkami bezpieczeństwa są: [b]częste mycie rąk, unikanie zgromadzeń, higiena kaszlu i kichania, czyli zasłanianie ust chusteczką lub łokciem, tak aby kropelki śliny nie zostały na dłoni[/b]. Objawem paniki jest natomiast wykupowanie zapasów maseczek, co powoduje, że są one trudno dostępne dla personelu medycznego, który faktycznie ich potrzebuje.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)