To mocowanie zamieni Apple Watch w ekran poglądowy dla wlogerów

To mocowanie zamieni Apple Watch w ekran poglądowy dla wlogerów
Marcin Watemborski

27.11.2020 08:03, aktual.: 27.11.2020 09:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na rynku akcesoriów do smartfonów pojawia się coraz więcej gadżetów kierowanych do wlogerów mobilnych. Nie ma wątpliwości, że fotografia mobilna staje się coraz bardziej popularna. Nowe mocowanie firmy Ulanzi sprawi, że wlogerzy będą mogli widzieć podgląd z tylnych aparatów w wygodny sposób dzięki Apple Watch.

Od zarania dziejów fotograficzno-filmowych w kwestii smartfonów jest robienie zdjęć i nagrywanie filmów samemu sobie za pomocą tylnych aparatów, które przeważnie dają lepszą jakość obrazu. Rozwiązaniem dla tego może być mocowanie do Apple Watch Ulanzi ST-09.

Oczywiście nowe mocowanie wymaga posiadania Apple Watcha i jest jedynie gadżetem zaczepianym na plecki iPhona. Jednak wydaje się być dość przydatne, jeśli chcemy korzystać z tylnego aparatu i widzieć, co nagrywamy. Obecnie inteligentne zegarki stają się coraz bardziej popularne, więc zapewne propozycja Ulenzi znajdzie swoich zwolenników.

Obraz

Mocowalnie Ulenzi ST-09 to rozszerzalny klips, który można zastosować do iPhonów o szerokości 58-89 mm. Znalazła się na nim specjalna ramka, która pozwala na zamocowanie tam Apple Watcha serii 5 lub 6 (oficjalna kompatybilność dotyczy tylko 5). Na górze uchwytu znalazła się zimna stopka do przyczepienia dodatkowych akcesoriów, a na dole gwint 1/4 cala, by zamontować całość na statywie. Wewnętrzna strona uchwytu pokryta zostałą antypoślizgowym sylikonem.

Cena uchwytu wydaje się być sensowna. Na stronie producenta można go znaleźć za 20 dolarów (ok. 75 złotych). Regularna cena ma wynosić jednak 30 dolarów, czyli około 110 złotych.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)