Tomasz Woźny gościem Akademii Dziennikarstwa Internetowego

Tomasz Woźny gościem Akademii Dziennikarstwa Internetowego22.10.2010 07:02
Fot. Tomasz Woźny
Fot. Tomasz Woźny
Krzysztof Basel

Nasz bloger, fotograf freelancer Tomasz Woźny, będzie gościem Akademii Dziennikarstwa Internetowego organizowanej przez portal studente.pl oraz Wyższą Szkołę Zarządzania ?Edukacja? we Wrocławiu. Już w najbliższą środę Tomek opowie o pobycie na dotkniętej kataklizmem Haiti, gdzie wykonał materiał nagrodzony między innymi na konkursie Grand Press Photo.

Akademia Dziennikarstwa Internetowego to coroczny cykl bezpłatnych warsztatów dla osób zainteresowanych dziennikarstwem i wielkimi możliwościami Internetu. ADI to inicjatywa portalu studenckiego studente.pl oraz WSZ ?Edukacja? we Wrocławiu. Gościem pierwszych zajęć w nowym semestrze będzie Tomasz Woźny. Fotograf podzieli się swoimi doświadczeniami z przygotowywania materiału z Haiti, opowie też o tajnikach zawodu fotoreportera, pokaże część swoich prac.

Początek zajęć 27 października o godzinie 17.00 w Wyższej Szkole Zarządzania ?Edukacja? przy ul. Krakowskiej 56-62 we Wrocławiu - sala C1 w budynku C.

Tomasz Woźny urodził się we Wrocławiu w 1984 roku. Po maturze wybrał Dziennikarstwo na Uniwersytecie Wrocławskim. Od lat współpracuje z portalem internetowym studente.pl, w którym zdobywał pierwsze szlify w zawodzie. Obecnie pracuje jako fotograf na własną rękę i współpracuje między innymi z Agencją Forum.

Od listopada 2009 roku Tomasz przygotowuje także poradniki fotograficzne dla Fotoblogii. Ten rok jest bardzo udany dla wrocławskiego fotografa ? zdobył 1. miejsce w konkursie fotografii prasowej Grand Press Photo 2010 za zdjęcie pojedyncze w kategorii Wydarzenia oraz 1. miejsce w kategorii Wydarzenia ? fotoreportaż w konkursie BZ WBK Press Foto 2010. Twórca otrzymał również nagrodę specjalną ?Rzeczpospolitej?.

Więcej fotografii Tomasza Woźnego znajdziecie www.tomaszwozny.com. Jego teksty możecie przeczytać na Fotoblogii.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)