Tragiczny wypadek. Mężczyzna chciał zrobić selfie i zepchnął kobietę w przepaść

Tragiczny wypadek. Mężczyzna chciał zrobić selfie i zepchnął kobietę w przepaść
Marcin Watemborski

21.01.2021 08:12, aktual.: 26.07.2022 14:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

O wypadkach dotyczących turystów i chęci zrobienia selfie słyszymy cały czas. Ten jednak jest jeszcze gorszy. Sam robiący zdjęcie nie ucierpiał, lecz jest odpowiedzialny za śmierć kogoś innego.

Wypadek wydarzył się niedawno w okolicy miejscowości Kanakunda w indyjskim stanie Odisha. Dwie osoby chciały zrobić selfie w tym samym czasie na tle malowniczego krajobrazu rozciągającego się w dolinie. Mężczyzna się poślizgnął i przypadkiem zepchnął stojącą obok kobietę do przepaści. Nie miała szans na przeżycie upadku.

Ofiarą zajścia jest Nirupama Prajapati. Jedna z towarzyszących jej osób nagrała całe wydarzenie i zamieściła je na Twitterze. Krzyk spadającej kobiety w tle jest aż zbyt dobrze słyszalny. To prawdziwa tragedia.

Według portalu India Today, rodzina kobiety, szukała jej przez 22 godziny w okolicy rzeki. Dzień po zdarzeniu, jej ciało zostało odnalezione pod wodą, zaklinowane w formacji kamieni 400 metrów od miejsca upadku.

Nieszczęśliwe wypadki z selfie w tle zdarzają się coraz częściej. Wielokrotnie pisaliśmy o sytuacjach, w których ktoś stracił życie przez chęć zrobienia sobie zdjęcia. Przykład Nirupamy Prajapati jest bardzo dosadny. Nie warto ryzykować dla selfie. Życie mamy tylko jedno.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (32)