Tragiczny wypadek. Mężczyzna chciał zrobić selfie i zepchnął kobietę w przepaść

Tragiczny wypadek. Mężczyzna chciał zrobić selfie i zepchnął kobietę w przepaść21.01.2021 08:12
Tragiczny wypadek. Mężczyzna chciał zrobić selfie i zepchnął kobietę w przepaść

O wypadkach dotyczących turystów i chęci zrobienia selfie słyszymy cały czas. Ten jednak jest jeszcze gorszy. Sam robiący zdjęcie nie ucierpiał, lecz jest odpowiedzialny za śmierć kogoś innego.

Wypadek wydarzył się niedawno w okolicy miejscowości Kanakunda w indyjskim stanie Odisha. Dwie osoby chciały zrobić selfie w tym samym czasie na tle malowniczego krajobrazu rozciągającego się w dolinie. Mężczyzna się poślizgnął i przypadkiem zepchnął stojącą obok kobietę do przepaści. Nie miała szans na przeżycie upadku.

Ofiarą zajścia jest Nirupama Prajapati. Jedna z towarzyszących jej osób nagrała całe wydarzenie i zamieściła je na Twitterze. Krzyk spadającej kobiety w tle jest aż zbyt dobrze słyszalny. To prawdziwa tragedia.

Według portalu India Today, rodzina kobiety, szukała jej przez 22 godziny w okolicy rzeki. Dzień po zdarzeniu, jej ciało zostało odnalezione pod wodą, zaklinowane w formacji kamieni 400 metrów od miejsca upadku.

Nieszczęśliwe wypadki z selfie w tle zdarzają się coraz częściej. Wielokrotnie pisaliśmy o sytuacjach, w których ktoś stracił życie przez chęć zrobienia sobie zdjęcia. Przykład Nirupamy Prajapati jest bardzo dosadny. Nie warto ryzykować dla selfie. Życie mamy tylko jedno.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (32)