Trendy ślubne na rok 2023. Zobacz, co będzie modne w tym sezonie

Trendy ślubne na rok 2023. Zobacz, co będzie modne w tym sezonie

To zdjęcie zostało wybrane najlepszym kadrem ślubnym 2022 r.
To zdjęcie zostało wybrane najlepszym kadrem ślubnym 2022 r.
Źródło zdjęć: © Licencjodawca | Fran Ortiz
Marcin Watemborski
21.03.2023 14:14, aktualizacja: 21.03.2023 21:11

Co trzy miesiące pojawia się nowa selekcja zdjęć ślubnych wybrana przez jury konkursu FdB Awards. Eksperci przeglądają fotografie z całego świata, by wybrać te najlepsze, a tym samym zdefiniować to, co będzie modne. Trendy ślubne 2023 roku zapowiadają się ekscytująco. Nie możemy doczekać się kolejnej edycji współzawodnictwa.

Fotografia ślubna to bardzo trudna dziedzina sztuki obrazowania świata. Fotografowie muszą wykazywać się nie tylko kreatywnością, ale i wprawnym okiem. Można powiedzieć, że każdy specjalista fotografii ślubnej musi być biegły w fotografii reportażowej, portretowej, muzycznej, produktowej, kulinarnej, a nawet sportowej. Nigdy nie wiadomo, co przyniesie ze sobą kolejna ceremonia.

Konkurs fotograficzny FdB Awards odbywa się cyklicznie co trzy miesiące. W tej edycji jury stanowili: Rino Cordella z Włoch, Christian Cordona z Kolumbii oraz Elena Flexas z Meksyku. Trójka ekspertów przyglądała się uważnie i spośród 1500 zdjęć z 12 krajów wybrała te najlepsze.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Czy warto kupić smartfon Vivo X90 Pro?

Zbiór zdjęć, które mamy przed oczami, pokazuje trendy ślubne na rok 2023. Zobaczymy tu nie tylko to, co będzie modne pod kątem fotograficznym, ale również organizacyjnym. Selekcja jury przy tej edycji jest naprawdę zróżnicowana. Zobaczymy zarówno zdjęcia inscenizowane, jak i reportażowe. To, co je łączy, to wyczucie chwili i emocje – wygląda, że w roku 2023 właśnie to będzie najważniejsze.

O dziwo nie uświadczymy tym razem wielu zdjęć, które ociekają Photoshopem. Na topie jest prawdziwość. Panny młode nie są wygładzane i nie wyglądają jak modelki z okładek kolorowych czasopism. Są takie, jakie był w dniu ślubu – piękne i naturalnie szczęśliwe. Fotografowie nie mają jednak tak ekstremalnego podejścia do prawdziwości, jak Ian Weldon, o którym pisaliśmy niedawno. Dbają oni o dobry wizerunek swoich klientów i pokazują to, co najlepsze.

Marcin Watemborski, redaktor prowadzący Fotoblogii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)