Trump znowu kontrowersyjnie. Postanowił pokazać zdjęcia

Trump znowu kontrowersyjnie. Postanowił pokazać zdjęcia

Trump znowu kontrowersyjnie. Postanowił pokazać zdjęcia
Marcin Watemborski
25.11.2021 10:48, aktualizacja: 26.07.2022 14:18

Donald Trump od jakiegoś czasu nie jest już prezydentem USA. Mimo to nie chce, by było o nim cicho. Wokół jego kariery politycznej niejednokrotnie było dużo zamieszania, a odejście zakończyło się szturmem na Kapitol. Teraz polityk przygotował coś specjalnego.

Donald Trump to człowiek, o którym niejednokrotnie było głośno – nawet tuż przed jego odejściem z fotela prezydenta Stanów Zjednoczonych. Doszło wówczas do szturmu jego zwolenników na Kapitol, jak też odbyły się liczne demonstracje.

Jest on bardzo barwną postacią, znaną nie tylko z kariery politycznej. Można było go zobaczyć wcześniej m.in. w filmie Kevin sam w Nowym Jorku czy podziwiać jego imperium biznesowe, które odziedziczył po ojcu i znacznie rozwinął. Najnowsze działania Trumpa skoncentrowały się jednak wokół budowania obrazu jego osoby jako silnego (byłego) prezydenta.

Trump’s New Picture Book, Biden Turns 79 & MyPillow Mike Spreads Conspiracies for 96 Hours Straight

Na sklepowych półkach zagości niebawem książka, która mocno zwraca na siebie uwagę samym swoim istnieniem. Our Journey Together (ang. Nasza wspólna podróż) to album fotograficzny poświęcony drodze Donalda Trumpa do stołka prezydenta USA i jego wielu działaniom. Polityk nazwał ją książką wszystkich książek (org. the book of all books). Co miał na myśli, trudno powiedzieć.

Gdy Donald Trump poinformował o swoich planach wydawniczych, w internecie rozgorzała dyskusja, a sama książka stała się przedmiotem żartów m.in. znanego satyryka Jimmy'ego Kimmela. Prowadzący talk show od razu zwrócił uwagę na to, że w książce nie ma ani jednego zdjęcia zrobionego przez byłego prezydenta USA, ale jest mnóstwo kadrów jego samego.

Cena Our Journey Together zaczyna się od 75 dolarów (ok. 313 złotych), a za 230 dolarów (ok. 960 złotych) można otrzymać egzemplarz własnoręcznie podpisany przez Trumpa. Album będzie dostępny w księgarniach od 7 grudnia 2021 roku.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)