Ułatw sobie życie i korzystaj z dwóch monitorów w Lightroomie [wideoporadnik]

© JK
© JK
Jakub Kaźmierczyk

14.12.2012 13:10, aktual.: 26.07.2022 20:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Korzystanie z dwóch monitorów przy obróbce fotografii zawsze ułatwia pracę. Wcześniej pokazałem Wam, jak używać drugiego monitora na przykładzie Photoshopa CS. Dzisiaj zajmę się programem Adobe Lightroom.

Zawsze byłem zwolennikiem tego typu rozwiązań. O ile jedno czy dwa zdjęcia można obrobić nawet na małym laptopie, o tyle obróbka całej sesji nie jest komfortowa nawet na dużym monitorze. Warto więc wykorzystać dodatkowy monitor, ekran laptopa. Po podłączeniu zewnętrznego ekranu Lightroom wykrywa go automatycznie i po włączeniu trybu dwuekranowego natychmiast pokazuje siatkę zdjęć z modułu biblioteki. Oczywiście istnieje więcej możliwości wykorzystania drugiego monitora, ale o tym więcej w poniższym wideo. Zapraszam!

[solr id="fotoblogia-pl-62393" excerpt="1" image="1" words="20" _url="http://fotoblogia.pl/1937,lightroom-i-skroty-klawiszowe-w-5-minut-wideoporadnik" _mphoto="lead-62393-251x168-b9c3c40f506f3.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]2453[/block]

Zapraszam na forum.fotoblogia.pl. Możecie się tam dzielić swoimi opiniami na temat wideoporadników i zgłaszać własne propozycje tematów.

Ułatw sobie życie i korzystaj z dwóch monitorów w Lightroom'ie [wideoporadnik]

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także