Urocze niedźwiadki na zdjęciach na poprawę humoru

Urocze niedźwiadki na zdjęciach na poprawę humoru
Źródło zdjęć: © © Chad Collier / Carter News via FORUM
Marcin Watemborski

07.09.2021 07:37, aktual.: 07.09.2021 10:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dzika przyroda jest przepiękna i nie ma co do tego wątpliwości. Cierpliwość w obserwacji zwierząt może zaowocować doskonałymi kadrami, które nie tylko pokazują złożoność natury, ale zdecydowanie poprawiają humor. Udowadniają to zdjęcia Chada Colliera.

Chad Collier jest miłośnikiem zdjęć przyrodniczych i często wychodzi na polowanie doskonałych kadrów. Niedawno udało mu się zarejestrować rozczulającą sytuację, która od razu wywołuje uśmiech na twarzy.

44-letni fotograf z Arizony w USA był świadkiem beztroskiej zabawy dwóch małych niedźwiadków, które korzystały z dobrodziejstw przyrody, jak tylko mogły. Na zdjęciach z parku narodowego Katmai (Alaska, USA) zobaczymy, jak małe miśki nie tylko wesoło tarzają się na łące, ale też wąchają kwiatki. Sytuacja niby codzienna, ale przepełniona pozytywnymi emocjami.

Obraz
© © Chad Collier / Carter News via FORUM

Collier zwrócił uwagę na to, że tak małe niedźwiedzie musiały niedawno przyjść na świat i dopiero go poznają. Z zainteresowaniem przyglądają się wszystkiemu, co je otacza i uczą się życia. Chad wykorzystał do wykonania ujęcia korpus Sony A1.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)