W drodze do pracy dokumentuje podróż przypadkowych osób. Jej zdjęcia są świetne

W drodze do pracy dokumentuje podróż przypadkowych osób. Jej zdjęcia są świetne

W drodze do pracy dokumentuje podróż przypadkowych osób. Jej zdjęcia są świetne
Źródło zdjęć: © © Dina Alfasi / [Instagram ](https://www.instagram.com/p/BddP56xj8Tt/)
Monika Homan
28.02.2019 13:24, aktualizacja: 01.03.2019 09:01

Fotografka z Izraela każdego dnia dojeżdża do pracy pociągiem lub autobusem. Wymyśliła sposób na zabicie nudy. Za pomocą swojego iPhone'a dokumentuje podróż przypadkowo spotkanych osób. Jej zdjęcia są naprawdę wyjątkowe.

Dina Alfasi jest inżynierem architektury z Izraela. Każdego dnia dojeżdża pociągiem lub autobusem do miejsca, w którym pracuje. Wiele osób mogłoby uznać czas poświęcony na dojazdy do pracy czasem zmarnowanym, ale nie Dina.

Zainspirowana małymi chwilami, które wydarzają się każdego dnia, za pomocą zdjęć opowiada historie udowadniając, że żeby znaleźć magiczne momenty, wystarczy się dobrze rozejrzeć.

Już jako dziecko pokochała fotografię. Najpierw robiła zdjęcia Kodakiem, ale dziś korzysta wyłącznie z iPhone'a.

Im więcej zdjęć robię iPhonem, tym bardzie zdaję sobie sprawę, że dzięki fotografii mobilnej mogę uchwycić bardziej autentyczne i znaczące chwile. Łatwość, z jaką mogę wyciągnąć iPhona w każdej chwili i w każdym miejscu przekonała mnie do skupienia się na fotografowaniu jedynie iPhonem

Fotografka robi zdjęcia podczas swoich dojazdów do pracy. Dokumentuje podróż napotkanych w pociągu, autobusie lub na stacji ludzi. Udowadnia, że brak czasu na zdjęcia jest tylko wymówką, a dobre fotografie mogą powstać w tak zwanym "międzyczasie". Zamyśleni lub znużeni podróżą bohaterowie jej zdjęć emanują spokojem.

Fotograficzna twórczość Diny została ostatnio doceniona przez Apple, a jedno z jej zdjęć wybrane do dziesiątki najlepszych zdjęć wykonanych iPhonem. Więcej zdjęć Diny znajdziecie na jej profilu na Instagramie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)