Wielki Błękit. Zobacz Wielką Rafę Koralową z Google Street View

Wielki Błękit. Zobacz Wielką Rafę Koralową z Google Street View

© Google
© Google
Olga Drenda
28.09.2012 07:26, aktualizacja: 26.07.2022 20:26

Google Street View działa już nie tylko na ziemi, ale też pod wodą. Od niedawna można nurkować online i podziwiać panoramiczne zdjęcia Wielkiej Rafy Koralowej.

Dla wszystkich, którzy marzą o nurkowaniu w oceanie, ale chwilowo nie mają możliwości, pojawiło się rozwiązanie - od niedawna można  zanurkować w Internecie z Google Street View. Technologia pozwala obecnie na wirtualną wyprawę do wybrzeży Australii, Hawajów i Filipin, a każdy użytkownik może podziwiać niesamowite podmorskie panoramy i poczuć się przez chwilę jak Jacques Cousteau lub bohaterowie filmu "Wielki Błękit". Mamy szansę spotkać żółwie, płaszczki i ławice egzotycznych ryb, podziwiać rafę o zachodzie słońca czy dołączyć do ekipy nurków na Hawajach.

[solr id="fotoblogia-pl-49274" excerpt="0" image="0" words="20" _url="http://fotoblogia.pl/2678,podroz-po-swiecie-przez-google-street-view-kreatywna-animacja-poklatkowa" _mphoto="zrzut-ekranu-2011-11-23--4ecccd1.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]2192[/block]

© Google
© Google

Explore the ocean with Google Maps

Podstronę poświęconą oceanom w Google Maps można znaleźć tutaj. To dobry prezent na kończący się sezon wakacyjny – podmorska wyprawa online może podnieść nas na duchu w jesienne dni.

Źródło: Google

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)