Wielkie rozczarowanie: Zamówił drona, a dostał… cegłę

Wielkie rozczarowanie: Zamówił drona, a dostał… cegłę
Marcin Watemborski

19.03.2021 08:33, aktual.: 26.07.2022 14:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Historia stara, jak zakupy wysyłkowe – człowiek zamawia jedną rzecz, a zostaje oszukany i dostaje kamienie, cegłę, coś ciężkiego. Taka historia zdarzyła się jednemu z miłośników latania dronami. W paczce miał być DJI FPV.

Przykra sprawa dotknęła Bryana Baileya z Teksasu. Mężczyzna marzył o dronie DJI FPV, więc postanowił go zamówić bezpośrednio od producenta, przynajmniej tak mówi. Był tak bardzo podekscytowany, że wziął wolne w pracy po to, by móc pobawić się nową zabawką. Jednak coś mu nie grało od samego początku.

Gdy mężczyzna zobaczył pudełko oklejone niebieską taśmą, a rozmiar i waga mu się nie zgadzały, postanowił wziąć smartfona i nagrać rozpakowanie paczki. Okazało się, że w środku zamiast wymarzonego drona była całkiem okazała cegła i trochę wypychaczy.

Brick Found in my $1299 DJI FPV Drone Combo Box from shipping company FedEx left at my door! (TBB)

Patrząc na to, że Bryan zamówił drona bezpośrednio od producenta, podejrzewa, że okradł go kurier. Tym bardziej jest to podejrzane, że ten próbował zakrywać dodatkowo swoją twarz przed kamerką w dzwonku do drzwi.

Póki co, nie wiadomo, kto mógł zabrać drona Bryana. Mężczyzna zgłosił sprawę na policję i ma nadzieję na odzyskanie zakupionego sprzętu lub pieniędzy. Dla przypomnienia – dron DJI FPV w wersji Fly More Combo kosztuje 1300 dolarów, czyli około 5030 złotych.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (24)