Darmowa aplikacja, dzięki której wrzucisz zdjęcia na Instagram z poziomu komputera

Darmowa aplikacja, dzięki której wrzucisz zdjęcia na Instagram z poziomu komputera13.10.2017 09:00
Darmowa aplikacja, dzięki której wrzucisz zdjęcia na Instagram z poziomu komputera

Powstało już wiele aplikacji, które omijają potrzebę korzystania z urządzeń mobilnych do obsługi Instagrama. Czasem wzięcie smartfona lub tabletu i wrzucanie zdjęć na swój profil bywa uciążliwe. Windowed zdecydowanie ułatwia ten proces i bardzo przystępny sposób.

Za stworzenie Windowed odpowiada programista i miłośnik fotografii Felix Sun. Aplikacja jest właściwie lekką przeglądarką, która pozwoli wam zalogować się do Instagrama i obsługiwać go tak samo, jak z poziomu urządzeń mobilnych. I nie będziecie musieli brać do ręki tabletu ani smartfona.

420741186639386440

Jakiś czas temu pisałem o sposobie na obejście całego klasycznego procesu postowania na Instagramie w przeglądarce Google Chrome, ale niestety obecnie nie da się już tego zrobić. Możecie w Chrome odpalić Instagrama i przeglądać go jak na smartfonie, lecz opcja wrzucania zdjęć nie będzie aktywna.

420741186639517512

Windowed odpala Instagram w widoku mobilnym ze wszystkimi jego funkcjami. Przeglądarka działa na Makach oraz pecetach. Sprawa jest niezwykle prosta – otwieracie przeglądarkę, logujecie się i wrzucacie zdjęcie, po kliknięciu na ikonkę aparatu – dokładnie tak samo jak na smartfonie.

420741186639648584

Aplikacja jest zupełnie darmowa i możecie ją ściągnąć z tej strony.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)