Wyciekła lista lipcowych premier Canona. Co zobaczymy?

Wyciekła lista lipcowych premier Canona. Co zobaczymy?

Czy Canon EOS R5 faktycznie zostanie zapowiedziany już za kilka dni?
Czy Canon EOS R5 faktycznie zostanie zapowiedziany już za kilka dni?
Źródło zdjęć: © fot. Materiały prasowe
Klaudia Stawska
29.06.2020 10:51, aktualizacja: 30.06.2020 07:27

Canon już w lipcu ma ujawnić całą masę nowych produktów, chociaż nie jest to jeszcze oficjalna informacja. Nokishita opublikowała listę wszystkich nowości Canona znajdujących się na liście tych, które mają zostać ujawnione już wkrótce.

Lista produktów, które rzekomo ma zaprezentować Canon już w lipcu, została opublikowana przez Nokishitę na Twitterze. W większości pokrywa się z plotkami, o których słyszymy już od ponad tygodnia, ale zabrakło na niej trzech obiektywów i kilku akcesoriów.

Nokishita podaje, że w lipcu portfolio Canona powiększy się przede wszystkim dwa nowe aparatu - Canon EOS R5 i Canon EOS R6 oraz o akcesoria dla nich. Nie powinno zabraknąć również innych nowości, wśród których Nokishita wyróżnia między innymi:

  • uchwyt baterii dla EOS R5,
  • nadajnik bezprzewodowy dla EOS R,
  • zestaw USM 24-105 mm dla EOS R5,
  • dwa zestawy obiektywów 24-105 mm (STM i USM) dla EOS R6
  • RF 600 mm f / 11, RF 800 mm f / 11, RF 100-500 mm f / 4-7.1L,

Na liście brakuje w szczególności RF 50 f / 1.8, RF 85 f / 2 i RF 70-200mm f / 4L IS, o których wcześniej plotkowały media. Może to oznaczać, że zobaczymy je później lub po prostu nie znalazły się na liście, na którą powołuje się Nokishita.

Canon Rumors, który w zeszłym tygodniu publikował plotki na temat lipcowej prezentacji Canona, zauważył jednak, że produkty, których zabrakło na liście Nokishity, mogą pojawić się bez zapowiedzi. Musimy więc poczekać jeszcze kilka dni, by dowiedzieć się, jaka jest prawda.

Jednak plotki są spójne co do dwóch rzeczy - Canon najprawdopodobniej wypuści już za chwilę dwa nowe aparaty oraz kilka obiektywów RF.

Jeśli interesujesz się wystrojem wnętrz, prosimy - wypełnij tę ankietę. Dzięki za pomoc!
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)