Wypasiony sprzęt, zero pomyślunku – Sony Australia żartuje z użytkowników lustrzanek

Wypasiony sprzęt, zero pomyślunku – Sony Australia żartuje z użytkowników lustrzanek13.11.2012 18:41
Wypasiony sprzęt, zero pomyślunku – Sony Australia żartuje z użytkowników lustrzanek
Olga Drenda

Australijski oddział Sony uruchomił kanał YouTube z filmami o przypadkach fotografów, którzy mają lustrzanki, ale nie wiedzą, jak z nich korzystać.

Sony Australia opublikował na YouTube serię filmików, w których robi sobie żarty z użytkowników drogich lustrzanek, którzy nie wiedzą, jak się nimi posługiwać. Kto wie, może znacie takich sami. Znajdziemy tu przypadki nieszczęśników, którzy kupują profesjonalne aparaty po to, aby... robić sobie fotki na portale społecznościowe, takich, którzy zawsze i wszędzie korzystają z flesza, wreszcie „specjalistów” losowo wybierających ustawienia w nadziei, że szczęśliwym zrządzeniem losu te właściwe same się znajdą. To przy okazji parodia mody na zaawansowany sprzęt fotograficzny traktowany jako modny dodatek.

Skąd pomysł na żarty z nieudolnych użytkowników lustrzanek, skoro Sony również produkuje aparaty z tej kategorii? Serwis PetaPixel sugeruje, że z powodu sukcesów Sony w innych segmentach. Japoński producent znacznie lepiej niż w kategorii lustrzanek radzi sobie ze sprzedażą bezlusterkowców, rozwija też segment aparatów typu SLT, może więc pozwolić sobie na śmiech z konkurencji specjalizującej się w lustrzankach.

[solr id="fotoblogia-pl-61033" excerpt="0" image="0" words="20" _url="http://fotoblogia.pl/2010,sony-a99-przykladowe-zdjecia-i-pierwsze-wrazenia-galeria" _mphoto="sony-0957-61033-252x168-b04ac5f2.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]2345[/block]

Filmy można zobaczyć poniżej. Znacie takie sytuacje z życia?

Lens Spotter

The Vidiot

The Flasher

Macro Freak

Foreign Correspondent

Sideline Hero

Status Updaters

[solr id="fotoblogia-pl-61664" excerpt="0" image="0" words="20" _url="http://olga.drenda.fotoblogia.pl/1980,dzien-i-noc-na-jednym-zdjeciu" _mphoto="daytonight-1-61664-270x1-197e395.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]2346[/block]

Źródło: PetaPixel

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)