Wyślij zdjęcie przez ePrint i zgarnij drukarkę HP! - konkurs [część 1]

Drukarka czeka na Wasze zdjęcia
Drukarka czeka na Wasze zdjęcia
Krzysztof Basel

11.08.2011 20:04, aktual.: 01.08.2022 14:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Do wygrania są drukarki HP Photosmart Ink Advantage eAIO. Jedyne, co trzeba zrobić, to wysłać nam swoje zdjęcie, które wydrukujemy na drukarce z funkcją ePrint. Liczba odbitek jest ograniczona, więc kto pierwszy, ten lepszy.

Do wygrania są drukarki HP Photosmart Ink Advantage eAIO. Jedyne, co trzeba zrobić, to wysłać nam swoje zdjęcie, które wydrukujemy na drukarce z funkcją ePrint. Liczba odbitek jest ograniczona, więc kto pierwszy, ten lepszy.

________

Aktualizacja

#1 Ze względu na wielkie zainteresowanie konkursem zwiększyliśmy ilość ocenianych zdjęć z 50 do 100.

#2 Mamy już wydrukowanych nieco więcej, niż 100 zdjęć, zatem nowe zgłoszenia nie będę już drukowane. Mamy też ograniczenia w ilości papieru.

#3 Adres drukarki fotoblogia@hpeprint.com nie jest już aktywny. Dziękujemy wszystkim za zdjęcia, ale proszę nie wysyłajcie ich już więcej.

Niebawem zaprezentujemy 10 najciekawszych zdjęć na które będziecie mogli głosować na Fotoblogii. Wasza ocena zostanie wzięta pod uwagę przy wyborze fotografa, który wygra urządzenie drukujące HP Photosmart Ink Advantage eAIO.


Konkurs składa się z 2 części. W każdej jest do zdobycia jedna drukarka.

Część 1 - wygrywa najlepsze zdjęcie wydrukowane na naszej drukarce

Trwa od 11.08.2011 do 19.08.2011. W tym czasie:

  • Uczestnicy konkursu mają za zadanie wysłać swoje zdjęcie na adres e-mail fotoblogia@hpeprint.com aktualizacja: adres jest już nieaktywny, przyporządkowany do urządzenia drukującego HP Photosmart Ink Advantage eAIO.
  • Zdjęcie razem z telefonem kontaktowym i adresem, na który może zostać wysłana nagroda rzeczowa, należy również wysłać na adres e-mail konkurs@fotoblogia.pl.

Uwaga: wiadomości e-mail, o których mowa w obu punktach, należy wysłać oddzielnie.

WAŻNE! W treści wiadomości do drukarki nie podajcie żadnych danych. Ma się tam znajdować samo zdjęcie.

  • Spośród pierwszych 50 fotografii, które zostaną wysłane i wydrukowane, wybierzemy i zeskanujemy 10 najciekawszych. Skany zostaną zamieszczone na stronie www.fotoblogia.pl i poddane ocenie przez redakcję Fotoblogii oraz czytelników, którzy będą mogli zamieszczać swoje opinie jako komentarze pod zdjęciami. Wasze zdanie bardzo się dla nas liczy i uwzględnimy je przy wyborze najbardziej oryginalnego zdjęcia i nagrodzeniu jego autora.
  • Nagrodą jest urządzenie drukujące HP Photosmart Ink Advantage eAIO.
  • Każdy uczestnik konkursu może wysłać do 3 zdjęć w czasie trwania konkursu. Chcemy dać szansę wielu czytelnikom.

Każdy z wybranych autorów 10 zdjęć będzie musiał w komentarzu w galerii ze skanami podać informacje, z jakiego miejsca zostały wysłane zdjęcia. Pełna treść regulaminu jest dostępna TUTAJ.

Drugi konkurs zostanie ogłoszony po zakończeniu pierwszej części.


PS. Drukarka stoi u mnie w domu, więc dobrze Wam radzę - nie wysyłajcie swoich zdjęć o 3:00 w nocy. Budzenie mnie z pewnością nie wpłynie pozytywnie na ocenę zdjęcia ;)

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także