Zagraj w szachy sprzętem fotograficznym. Co złego może się stać?

Zagraj w szachy sprzętem fotograficznym. Co złego może się stać?

Zagraj w szachy sprzętem fotograficznym. Co złego może się stać?
Marcin Watemborski
28.01.2021 06:02, aktualizacja: 26.07.2022 14:34

Oglądaliście serial "Gambit królowej"? Dzięki niemu temat szachów stał się bardzo popularny. Przyciągnął nawet fotografów, którzy zachwycali się kadrami serii. Pewien norweski sklep postanowił dać możliwość swoim klientom zagrania w te grę przy użyciu sprzętu fotograficznego.

Sklep Stavanger Foto znajduje się w norweskim mieście Stavanger. Na swoim wyposażeniu ma nie tylko przegląd przez róże lampy błyskowe, telekonwertery, obiektywy czy lustrzanki cyfrowe, ale również… wielką planszę do gry w szachy! W postaci figur znajdziecie tam różnej maści sprzęt. Jak się domyślacie – w roli króla są ogromne teleobiektywy.

Właściciele tego zacnego przybytku postanowili trochę urozmaicić sobie pracę podczas pandemii koronawirusa SARS-CoV-2. W końcu nic tak nie zabija czasu, jak dobra zabawa. Sprzętu im nie brakuje, jak widać dobrych humorów też nie. Nic, tylko grać!

Według informacji zawartych w mediach społecznościowych sklepu, każdy może wejść i zagrać sobie partyjkę, korzystając z piekielnie drogiego sprzętu fotograficznego. Jak widać – potrzeba jest matką wynalazku i trzeba umieć dobrze wykorzystać to, co ma się pod ręką.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)