Zagraj w szachy sprzętem fotograficznym. Co złego może się stać?

Zagraj w szachy sprzętem fotograficznym. Co złego może się stać?28.01.2021 06:02
Zagraj w szachy sprzętem fotograficznym. Co złego może się stać?

Oglądaliście serial "Gambit królowej"? Dzięki niemu temat szachów stał się bardzo popularny. Przyciągnął nawet fotografów, którzy zachwycali się kadrami serii. Pewien norweski sklep postanowił dać możliwość swoim klientom zagrania w te grę przy użyciu sprzętu fotograficznego.

Sklep Stavanger Foto znajduje się w norweskim mieście Stavanger. Na swoim wyposażeniu ma nie tylko przegląd przez róże lampy błyskowe, telekonwertery, obiektywy czy lustrzanki cyfrowe, ale również… wielką planszę do gry w szachy! W postaci figur znajdziecie tam różnej maści sprzęt. Jak się domyślacie – w roli króla są ogromne teleobiektywy.

Właściciele tego zacnego przybytku postanowili trochę urozmaicić sobie pracę podczas pandemii koronawirusa SARS-CoV-2. W końcu nic tak nie zabija czasu, jak dobra zabawa. Sprzętu im nie brakuje, jak widać dobrych humorów też nie. Nic, tylko grać!

Według informacji zawartych w mediach społecznościowych sklepu, każdy może wejść i zagrać sobie partyjkę, korzystając z piekielnie drogiego sprzętu fotograficznego. Jak widać – potrzeba jest matką wynalazku i trzeba umieć dobrze wykorzystać to, co ma się pod ręką.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)