Zamień klawiaturę na TourBox - kontroler, który usprawni ci obróbkę

Zamień klawiaturę na TourBox - kontroler, który usprawni ci obróbkę

Zamień klawiaturę na TourBox - kontroler, który usprawni ci obróbkę
Źródło zdjęć: © © Tour Tech / [YouTube](https://youtu.be/Udd8PC8yO4)
Monika Homan
10.10.2018 08:02, aktualizacja: 26.07.2022 16:07

TourBox to niewielka konsola, która może wnieść duże zmiany w waszą pracę w programach graficznych i znacznie ją usprawnić. Jak mówi producent: "już nigdy nie będziecie chcieli wrócić do klawiatury".

Jeśli spodobał wam się Loupedeck - konsola do programów graficznych - TourBox również może przypaść wam do gustu. Jest to mały kontroler, który optymalizuje pracę w Photoshopie, Lightroomie, SAI i innych programach graficznych.

Introducing TourBox - the innovative controller for Photoshop and Lightroom

TourBox jest małą konsolą, na której znajdziecie kilka przycisków i pokręteł, które bez problemu dosięgniecie jedna ręką. Wyglądem przypomina mi nieco pada do konsoli, tylko odrobinę większego i bardziej prostokątnego. Urządzenie można w pełni skonfigurować oraz zaprogramować przyciski i pokrętła według własnego uznania.

TourBox pozwala na pełną kontrolę nad pędzlem, dzięki różnym konfiguracjom zmienicie krycie, twardość czy rozmiar nie odrywając ręki od kontrolera.

When Brush Tool in Photoshop comes across TourBox...

W połączeniu z myszką, lub tabletem TourBox ma pozwolić na wygodną pracę w programach graficznych. Jest mały - 10 x 11 cm i współpracuje zarówno z Windowsem, jak i z MacOS.

TourBox - Seamless Integration of Your Workflow

Konstrukcja kontrolera była ulepszana przez ostatnie dwa lata, tak, żeby jego obsługa była logiczna i intuicyjna i jak pisze producent: "żebyście już nigdy nie chcieli wrócić do klawiatury".

Obecnie trwa kampania na Kickstarterze, gdzie możecie kupić TourBoxa za 79 dolarów. Dostawy planowane są na grudzień tego roku.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)