Zdjęcie dnia. Cyberpunkowy mural na jednej z warszawskich kamienic

Cyberpunkowy mural w Warszawie.
Cyberpunkowy mural w Warszawie.
Źródło zdjęć: © Zdjęcie: Radek Nowik

15.12.2020 20:11, aktual.: 26.07.2022 14:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nie ma obecnie gorętszego tematu niż gra "Cyberpunk 2077". O polskiej produkcji - lepiej i gorzej - mówi cały świat. A tymczasem w Warszawie pojawił się piękny, fanowski mural.

Mural, który pojawił się na ścianie Domu Braci Jabłkowskich, przy ulicy Brackiej 25 w Warszawie został wyłoniony w ramach konkursu organizowanego przez sieć Play.

Zdjęcia: Radek Nowik
Zdjęcia: Radek Nowik

"Cyberpunk 2077" ukazał się 10 grudnia po długich latach produkcji, spekulacji, domysłów, rosnących pod niebo oczekiwań, przesunięć premier aż po kontrowersje, gdy gra już się ukazała.

Jego twórcy - studio CD Projekt Red - nie ustrzegło się wielu błędów, za które są obecnie mocno krytykowani. To co wyszło im jednak znakomicie to chociażby tryb fotograficzny. Pisaliśmy o nim tutaj.

Wróćmy jednak do murala. Za jego realizację odpowiada warszawskie Good Looking Studio, które było także autorem pierwszego z Cyberpunkowych murali na ul. Chmielnej w Warszawie, a w przeszłości realizowało również muralową promocję "Wiedźmina 3". Na swoim koncie mają mnóstwo innych prac związanych z grami wideo ("Doom Eternal", "Marvel's Spider-Man", "God of War") czy serialami("Wataha", "Gra o tron", "Watchmen"). Autorem samej grafiki jest Marcin Bystrzycki.

Zdjęcia: Radek Nowik
Zdjęcia: Radek Nowik

Dzieło ekipy Good Looking Studio pozostanie na na ścianie Domu Braci Jabłkowskich do końca grudnia.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)