Zdjęcie dnia: Walka o Puchar Świata w narciarstwie dowolnym

Zdjęcie dnia: Walka o Puchar Świata w narciarstwie dowolnym

Zdjęcie dnia: Walka o Puchar Świata w narciarstwie dowolnym
Źródło zdjęć: © fot. PAP/Nisse Schmidt
Klaudia Stawska
14.12.2020 07:00, aktualizacja: 26.07.2022 14:37

12 grudnia miała miejsce walka w Pucharze Świata w narciarstwie dowolnym FIS. Tegoroczne zawody organizowane były w Idre w Szwecji, można było oglądać zmagania kobiet w zawodach. Fotografie z tego wydarzenia robią niesamowite wrażenie.

Na głównej fotografii możecie zobaczyć Anri Kawamura z Japonii, której udało się zająć drugie miejsce w zawodach Mogul kobiet podczas Pucharu Świata w narciarstwie dowolnym FIS w Idre. Zdjęcie zostało wykonane 12 grudnia 2020 przez Nisse Schmidt.

No kolejnym zdjęciu, które znajdziecie poniżej możecie zobaczyć niezwykle widowiskowy moment z występu Perrine Laffont z Francji, której udało się wygrać zawody Mogul. Ponownie autorem fotografii jest Nisse Schmidt.

Obraz
© fot. PAP/ Nisse Schmidt

Tegoroczny Puchar Świata w narciarstwie oraz pochodnych dyscyplinach wiązał się ze sporymi kontrowersjami ze względu na pandemię koronawirusa. Jednak Międzynarodowej Federacji Narciarskiej (FIS) udało się finalnie zorganizować zawody. Jedną z najbardziej interesujących informacji z tej okazji może być fakt, że Pucharu Świata 2020-2021 w skokach narciarskich został przesunięty na styczeń.

Turniej drużynowy i indywidualny odbędzie się w Zakopanem - 15-17 stycznia 2021 r., a finał PŚ przewidziano na ostatni weekend marca w Planicy. Dzisiaj kibice mogli być świadkiem zarówno zmagań kobiet, jak i mężczyzn w narciarstwie dowolnym. Fotografie z tego wydarzenia zdecydowanie robią wrażenie, a wyczyny sportowców zapierają dech.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)