Zdjęcie lotnicze przypadkowej pary stało się hitem Internetu

Zdjęcie lotnicze przypadkowej pary stało się hitem Internetu

Zdjęcie lotnicze przypadkowej pary stało się hitem Internetu
Źródło zdjęć: © © Brandon Li / [Instagram](https://www.instagram.com/brandon_l_li/)
Marcin Watemborski
29.09.2016 11:02, aktualizacja: 26.07.2022 18:50

To niesamowite zdjęcie stworzył filmowiec Brandon Li podczas testowego lotu nad Hongkongiem. Trzeba przyznać, że trudno uwierzyć w to, że powstało ono zupełnym przypadkiem. Oto krótka historia, stojąca za tym kadrem.

Brandon Li oraz jego przyjaciel postanowili się wybrać pewnego dnia na testy drona DJI Phantom 3 w Wan Chai/ Cause bay – dzielnicach Hongkongu. Ich celem było złapanie cudownego zachodu słońca. Niestety, bateria w urządzeniu była prawie na wyczerpaniu, więc filmowcy skierowali kamerę w dół, by spróbować ująć coś innego i bezpiecznie wylądować.

Jakkolwiek komicznie to nie brzmi – panowie nawet nie zauważyli parki leżącej na dachu, którą sfotografowali. Dopiero po zgraniu zdjęć, Brandon zorientował się, że udało mu się uwiecznić idealnie pozującą parę na trawniku, znajdującym się na jednym z budynków. Aż nie chce się wierzyć w to, ile miał szczęścia!

  • Nie miałem pojęcia, kim są, ale zakładam, że ćwiczyli pozy do zdjęć ślubnych, czy coś. - wyznaje filmowiec – A może po prostu robili „aniołki” na trawniku? - dodaje.

Brandon stwierdził, że mimo tego, że zdjęcie powstało przypadkiem, to jest zbyt dobre, by mogło się zmarnować. Postanowił pobawić się trochę suwakami w edytorze obrazów, wystemplował kilka niedoskonałości, jak człowiek, który stał niedaleko parki oraz opublikował zdjęcie, mając nadzieję, że tajemnicza parka się odezwie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)