Złoty DJI Phantom 4 do kupienia za 20 tysięcy funtów

Złoty DJI Phantom 4 do kupienia za 20 tysięcy funtów

Złoty DJI Phantom 4 do kupienia za 20 tysięcy funtów
Źródło zdjęć: © © [Drones Direct](https://www.dronesdirect.co.uk/p/djii1v2gold/djiphantom4cameradronegoldedition)
Mikołaj Rożek
28.10.2016 11:26, aktualizacja: 26.07.2022 18:47

Sklep Drones Direct wprowadził do sprzedaży pozłacany model DJI Phantom 4.

Zaledwie kwestią czasu było pojawienie się wersji luksusowej bezzałogowych statków powietrznych. Jeżeli cierpicie na nadmiar gotówki, a jeszcze nie weszliście w posiadanie drona, macie okazję wyróżnić się w tłumie oblatywaczy. Brytyjski sklep Drones Direct udostępnił w sprzedaży model DJI Phantom 4 pokryty warstwą 24-karatowego złota. W cenie zaledwie 20 000 funtów.

Obraz
© © [Drones Direct](https://www.dronesdirect.co.uk/p/djii1v2gold/djiphantom4cameradronegoldedition)

Oprócz przesadzonego wzornictwa z kategorii "kto bogatemu zabroni", Gold Edition nie oferuje nic więcej, niż dostajemy kupując wersję standardową. Jeśli jednak nie możemy wyłożyć od razu całej kwoty, bez obaw. Sprzedawca oferuje bardzo korzystny plan ratalny, w którym złote cacko będzie Wasze za jedyne 1666.67 funtów miesięcznie. Fantastyczna okazja, nic tylko brać, póki gorące.

Poważnie jednak, zastanawia mnie mocno fakt powstawania takich edycji. Wygląda na to, że jest popyt na takie zabawki. Wątpię, że nagle pojawi się duża flota złotych dronów, a jeżeli ktoś takiego kupi, to będzie oblatywany raczej okazyjnie koło domu. Ciekawi mnie także fakt, co będzie w przypadku porysowania obudowy lub nie daj, rozbicia drona. Co następne nas czeka? Dron z mahoniu, wysadzany diamentami, a może szklany? Uważacie, że jest miejsce dla takich gadżetów na rynku?

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)