Znajdziesz snajperów? Ukraińska Gwardia Narodowa pokazała zdjęcia

Znajdziesz snajperów? Ukraińska Gwardia Narodowa pokazała zdjęcia19.01.2023 10:39
Gdzie jest snajper?
Gdzie jest snajper?
Źródło zdjęć: © Twitter | Ukraińska Gwardia Narodowa

Na Twitterze Ukraińskiej Gwardii Narodowej pojawiły się interesujące zdjęcia. Prowadzący konto zachęcają do wytężenia wzroku i znalezienia snajperów. Nie jest to proste zadanie. Uda się wam ich wypatrzyć?

Przyjrzyjcie się dokładnie poniższym zdjęciom. Ukraińska Gwardia Narodowa chce, żebyście wypatrzyli na nich snajperów. Dla utrudnienia – na każdym ze zdjęć może być więcej niż jeden żołnierz. My cały czas próbujemy odnaleźć wojskowych. Są zakamuflowani naprawdę doskonale!

Snajperzy używają różnych technik maskowania. Nie są to tylko stroje, ale głównie elementy otoczenia, jak gałęzie, drzewa, trawy czy w tym przypadku śnieg. Muszą zrobić wszystko, by pozostać w ukryciu, bo od tego zależy powodzenie ich misji oraz życie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Czy warto kupić smartwatch Garmin Venu Sq2?

Niestety Ukraińska Gwardia Narodowa nie podaje odpowiedzi, by nie zdradzać sposobów kamuflowania swoich wojsk, aczkolwiek internauci wzięli się do roboty i zaczęli wrzucać swoje podejrzenia. Trudno jednoznacznie stwierdzić, czy zaznaczone pola to rzeczywiście żołnierze.

  • Snajperzy na zdjęciach.
  • Snajperzy na zdjęciach.
  • Snajperzy na zdjęciach.
Źródło zdjęć: © Twitter | Ukraińska Gwardia Narodowa
[1/3]
Snajperzy na zdjęciach.

Jeden z użytkowników Twittera uważa, że bez problemu dostrzegł wszystkich snajperów. Według niego jest ich czterech. Na dwóch zdjęciach widać całe postaci w pozycjach bojowych oraz broń, a na trzecim jest 2 żołnierzy w hełmach.

Dostrzegliście na fotografiach kolejnych snajperów?

Marcin Watemborski, redaktor prowadzący Fotoblogii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie