Wysmakowane zdjęcia kulinarne. Jak je zrobić?

Wysmakowane zdjęcia kulinarne. Jak je zrobić?

Wysmakowane zdjęcia kulinarne. Jak je zrobić?
Źródło zdjęć: © © We Eat Together / [YouTube](https://www.youtube.com/channel/UCyH2M7TuqITWduFN2t7RVXQ)
Monika Homan
02.07.2018 09:46, aktualizacja: 02.07.2018 11:46

Nie wiecie, jak zrobić efektowne zdjęcia jedzenia tak, żeby nie pracować nad nimi zbyt długo? Sposób znajdziecie w filmie Skylera Burta.

Jesteście ciekawi, jak zrobić zdjęcie, na którym jedzenie lewituje? Skyler Burt z We Eat Together prezentuje film, w którym wyjaśnia krok po kroku, jak stworzyć zdjęcie, na którym składniki unoszą się w powietrzu. Rozwiązanie jest łatwiejsze niż myślicie.

How To Create Flying Food Photos

Do jego wykonania nie potrzebujecie umiejętności żonglerskich. Wystarczy statyw, Photoshop i trochę drutu. Skyler zawiesił warstwy swojej kanapki na przygotowanej konstrukcji i wykonał kolejne zdjęcia. Pamiętajcie, żeby aparat stał stabilnie i nie przesuwał się pomiędzy ujęciami.

Obraz
© © We Eat Together / [YouTube](https://www.youtube.com/channel/UCyH2M7TuqITWduFN2t7RVXQ)

Istotne w tym przypadku jest zrobienie zdjęcia tła, tak żeby w postprodukcji łatwiej było pozbyć się niechcianych elementów. Dzięki temu, za pomocą maskowania i narzędzi "łatka" oraz "stempel" z łatwością ukryjecie widoczne na zdjęciu druty.

Obraz
© © We Eat Together / [YouTube](https://www.youtube.com/channel/UCyH2M7TuqITWduFN2t7RVXQ)

Jak się okazuje, można zrobić efektowne zdjęcie zwykłej kanapki przy niewielkim nakładzie pracy. Wystarczy odrobina kreatywności i podstawowa znajomość Photoshopa.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)