Zwierzątka o kocich pyszczkach. To zbyt urocze, żeby było prawdziwe!

Zwierzątka o kocich pyszczkach. To zbyt urocze, żeby było prawdziwe!

Zwierzątka o kocich pyszczkach. To zbyt urocze, żeby było prawdziwe!
Źródło zdjęć: © © [Instagram / @koty_vezde](https://www.instagram.com/koty_vezde/)
Justyna Kocur-Czarny
22.10.2019 12:36, aktualizacja: 26.07.2022 15:34

Uwielbiacie koty czy wolicie inne urocze zwierzątka? Teraz nie musicie wybierać. Na profilu na Instagramie koty_vezde znajdziecie przekomiczne fotomontaże.

Z pewnością Adobe Photoshop został wymyślony z myślą o skomplikowanych korekcjach i do tworzenia wyjątkowych grafik. Nikt jednak nie zastrzegł, że mają być wyłącznie poważne! Na zabawny pomysł wpadł twórca tego profilu na Instagramie. Postanowił on zabawne kocie pyszczki wkleić w inne zdjęcia. Tak oto powstał koto-jeż, koto-panda i "catppuccino".

Przyznaję, że autor ma dość specyficzne poczucie humoru, które jednak wpisuje się w moje gusta. Pewnie niemałe znaczenie ma fakt, że jestem fanką kotów (nazwisko zobowiązuje), ale uwielbiam także abstrakcję. A tej tutaj nie brakuje.

Pomysł na wykorzystanie najpopularniejszych zwierząt w Internecie jest prosty i genialny zarazem. Wykonanie i realizm są również na satysfakcjonującym poziomie. Jeśli chcecie zobaczyć więcej przeróbek, to odsyłam do wspomnianego już profilu na Instagramie. Jeśli ja to zobaczyłam, wy też musicie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)