4‑letka z zespołem Downa na wybiegu dla modelek skradła serca publiki

4-letka z zespołem Downa na wybiegu dla modelek skradła serca publiki
Źródło zdjęć: © © [Instagram](https://www.instagram.com/frani002/)
Marcin Watemborski

06.12.2019 10:49, aktual.: 26.07.2022 15:06

Francesca Rausi z Malty urodziła się z zespołem Downa. Dziewczynce nie przeszkadza to w świetnej zabawie, którą są dla niej wybiegi mody. Bierze udział w różnych pokazach dla osób z niepełnosprawnościami i jest przy tym niesamowicie urocza.

W mediach społecznościowych coraz częściej możemy przeczytać o ludziach z niepełnosprawnościami, który spełniają się w błyskach fleszy. Pamiętam projekt ”Radical Beauty”, w którym były pokazane piękne zdjęcia osób z zespołem downa oraz historię Kate Grant, która została twarzą marki Benefit Cosmetics.

Na charytatywnym pokazie mody 4-letnia Francesca Rausi skradła serca wszystkich. Dziewczynka wzięła udział w przejściu wybiegowym z innymi modelkami w wieku od 4 do 24 lat. Prezentowała się po prostu cudownie. Tryskała uśmiechem i trudno było tego nie zauważyć.

Michelle Rausi w wywiadzie z Metro UK powiedziała, że dziewczynka uwielbia modę odkąd tylko pamięta. Gdy ledwie zaczęła chodzić, wzięła udział w pokazie modey i wygrała konkurs dla młodych modelek. Jeśli tak dalej pójdzie, Francesca zostanie profesjonalną modelką i nikomu nie będzie przeszkadzało to, że urodziła się z zespołem Downa.

Przejście podczas ostatniego pokazu było piątym pojawieniem się na wybiegu dziewczynki. Jej mama mówi, że czuje się bardzo komfortowo, jest pewna siebie i jeszcze w tym roku marzy o wzięciu udziału w bożonarodzeniowym konkursie na Miss Junior Malty.

Póki co Francesca Rausi ma na swoim koncie wygraną w konkursach na najlepszą młodą super modelkę podczas konkursu Miss Junior Malta i tytuł Najbardziej Uroczej Małej Modelki na jednym z pokazów. Michelle jest dumna z córeczki i cieszy się jej szczęściem. Chce jej pomagać realizować swoje marzenia i zawsze jest przy niej.

Dziewczynka otrzymuje stałe wsparcie również od swojej starszej koleżanki Madeline Stuart, która była pierwszą osobą z zespołem Downa, która pojawiła się na wybiegu.

Karierę Franceski możecie obserwować na Instagramie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)