Affinity Photo, Designer i Publisher za darmo przez 3 miesiące. Później zniżka 50 proc.

Affinity Photo, Designer i Publisher za darmo przez 3 miesiące. Później zniżka 50 proc.
Marcin Watemborski

23.03.2020 09:15, aktual.: 26.07.2022 14:57

Niedawno Adobe umożliwiło studentom i nauczycielom bezpłatne korzystanie w domu z pakietu CC, a następnie wprowadziło promocję na 2, a nawet 3 miesiące bez płacenia abonamentu. W ślad za nimi idzie firma Affinity. Macie czas do 20 kwietnia na rozpoczęcie miesięcznego bezpłatnego okresu próbnego z zachowaniem pełnej funkcjonalności.

Darmowy alternatywa dla Photoshopa przez 3 miesiące

Sytuacja na świecie, związana z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 nie sprzyja rozwojowi biznesów fotograficznych i każdy z nas szuka oszczędności tam, gdzie może. Obecnie możecie skorzystać z oferty Adobe na 2 miesiące bezpłatnego pakietu Adobe CC – niektórzy nasi czytelnicy otrzymali aż 3 miesiące darmowego Photoshopa, Lightrooma i innych programów. Jeśli chcecie jednak spróbować czegoś nowego – naprzeciw waszym oczekiwaniom staje firma Affinity, producent alternatywy dla Photoshopa, programu Affinity Photo.

Firma Affinity chce wspierać artystów, będących na kwarantannie oraz w izolacji. Okres próbny bezpłatnego użytkowania programów Affinity Photo (alternatywa dla Photoshopa), Designera (alternatywa dla Illustratora) oraz Publishera (alternatywa dla InDesigna) wzrósł z 30 do 90 dni. W przypadku zabawy w wersji trialowej, nie tracicie na funkcjonalności programu – możecie się nim bawić do woli.

50 procent zniżki na Affinity Photo, Designer i Publisher

Żeby było jeszcze weselej, a zabawa milsza, firma Affinity ogłosiła wielką zniżkę dla swojego i tak już taniego oprogramowania. Po zakończeniu 90-dniowego okresu próbnego, będziecie mogli kupić programy o 50 proc. taniej. Plusem programów Affinity jest to, że nie płacicie za abonament, jak w przypadku Adobe CC, a za gotowy, kompletny produkt, którego możecie używać aż wam się zwyczajnie nie znudzi. Nie ma tu ograniczeń czasowych. Zniżka dotyczy wersji aplikacji na komputery z Windowsem, komputery Apple oraz iPady.

Każdy ze wspomnianych programów kosztuje po 119,99 zł w wersji na komputery (Mac i Widnows), a na iPada 47,99 zł. To świetna okazja dla miłośników fotografii i grafiki, którzy nie zamierzają non stop płacić za pakiet Adobe CC, ale mieć w pełni funkcjonalne narzędzie.

Więcej informacji znajdziecie na stronie Affinity.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)