Aktualizacja Google Photos dla Androida pozwala na niedestrukcyjną edycję zdjęć

Aktualizacja Google Photos dla Androida pozwala na niedestrukcyjną edycję zdjęć
Marcin Watemborski

01.04.2016 08:48, aktual.: 26.07.2022 19:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Google wprowadza coraz bardziej interesujące rozwiązania w świecie fotografii cyfrowej. Zobaczcie, co niesie ze sobą najnowsza aktualizacja Google Photos.

Niedawno Google udostępniło całkowicie za darmo zestaw wtyczek do Photoshopa i Lightrooma – Nik Collection. W związku z nadchodzącym zamknięciem Picasa Web – koncern zwrócił uwagę na porządny rozwój nowego rozwiązania – Google Photos.

Najnowsza aktualizacja narzędzia (do wersji 1.17) do obróbki i katalogowania zdjęć przyniosła znacząca zmianę. Pozwala ona teraz na niedestrukcyjną edycję fotografii za pomocą Google Photos. Opcja była wcześniej wprowadzona w wersji na iOS, jednak wersja na Androida różni się tym, że tworzy nową wersję obrazu za każdym razem, kiedy go zapiszecie. Może to skutkować ogromną ilością niemal identycznych zdjęć, więc zapisujcie z głową – chociaż po co – przecież i tak wszystko możecie mieć zsynchronizowane w dedykowanej chmurze.

Obraz

Update pozwala na śledzenie zmian zapisanych przez aplikację, dzięki czemu możecie wrócić do dowolnego miejsca w postępach retuszu, albo zupełnie zresetować obraz. Zdecydowanie jest to dobra informacja dla fotografów mobilnych siedzących na Androidzie i lubiących korzystanie z Google Photos do podstawowej edycji.

Obraz

Najnowszą wersję programu możecie ściągnąć ze sklepu Google Play.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)