Ciekawska ośmiornica chciała zostać fotografem. Próbowała zabrać GoPro

Ciekawska ośmiornica chciała zostać fotografem. Próbowała zabrać GoPro

Ciekawska ośmiornica chciała zostać fotografem. Próbowała zabrać GoPro
Marcin Watemborski
31.07.2020 10:30, aktualizacja: 26.07.2022 14:48

Nie raz widzieliśmy zwierzęta żywo zainteresowane sprzętem do nagrywania, chociaż zamiast je zabrać po prostu podchodziły. Ta ośmiornica pokazała, że czuje powołanie fotograficzne i postanowiła zabrać ze sobą nagrywającą ją kamerkę.

Sytuacja miała miejsce u wybrzeża Francji, niedaleko Mandelieu-la-Napoule. Nurek zostawił na chwilkę kamerkę GoPro i postanowił pobawić się z ośmiornicą, którą napotkał. Zwierzę stwierdziło jednak, że czas, by role się odwróciły. Głowonóg złapał sprzęt i chciał dać dyla.

Nurek nie dawał za wygraną. W końcu kto chciałby oddać nowiuteńką kamerę w obudowie bez walki. Chwilę to zajęło, ale w końcu udało mu się odzyskać GoPro. Bardzo fajnie, że całe zajście udało się nagrać. Takie filmiki zdecydowanie poprawiają humor – zwłaszcza po tygodniu ciężkiej pracy.

Playing Tug of War with an Octopus over GoPro || ViralHog

To oczywiście nie jedyna taka akcja. Wcześniej pisaliśmy kilkukrotnie o zwierzętach zainteresowanych kamerami, jednak trochę w innym kontekście. Pamiętacie drona w kształcie kolibra albo kamerę-małpkę? Jeśli nie, to czas nadrobić zaległości i dodatkowo rzucić okiem na doskonałe nagranie z robo-żółwiem i ptako-kamerą.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)