Czarny Peak Design Everyday Backpack 30l już jest. Dotarł do nas przed premierą

Czarny Peak Design Everyday Backpack 30l już jest. Dotarł do nas przed premierą
Marcin Watemborski

26.06.2018 07:14, aktual.: 26.07.2022 17:58

Peak Design to firma robiąca wysokiej jakości akcesoria fotograficzne. Najnowszym dzieckiem tej firmy jest plecak Everyday Backpack w czarnej wersji kolorystycznej. Wiemy, jak będzie wyglądał w rzeczywistości.

O zaletach produktów Peak Design pisaliśmy niejednokrotnie. Co do plecaka Everyday Backpack – jest tak super, że napisaliśmy nawet dwie niezależne recenzje tego akcesorium. Jest wygodny i bardzo praktyczny, o czym przekonało się wielu fotografów. Dotychczas był on dostępny w kilku wersjach kolorystycznych: szarej, ciemnoszarej, jasnoszarej oraz jasnobrązowej. Nareszcie pojawiła się wersja czarna, która od razu przypadła mi do gustu.

Obraz

Everyday Backpack w kolorze czarnym będzie dostępny w wersji 20 i 30-litrowej. Jeśli chodzi o jego użytkowość – nie zmieniło się nic. Wciąż zobaczymy dokładnie taki sam rozkład kieszonek, jak w poprzednikach, materiał wykonania to Kodra 500D – jak w przypadku testowanej przeze mnie wcześniej torby Peak Design Everyday Sling 5l. Wewnątrz plecak ma żółtawy kolor, jak inne produkty w kolorze czarnym.

Obraz

Co ciekawe – do plecaka została dołączona szybkozłączka Peak Design Anchor, ale nie jest to wersja 4, ani wadliwa wersja 3. Jest to wersja 2 z płaskim logo i grubym sznureczkiem, więc nie powinniście mieć problemu z awarią.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/3]

Nasze recenzje znajdziecie w artykułach poniżej:

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)