Czarny Peak Design Everyday Backpack 30l już jest. Dotarł do nas przed premierą

Czarny Peak Design Everyday Backpack 30l już jest. Dotarł do nas przed premierą

Czarny Peak Design Everyday Backpack 30l już jest. Dotarł do nas przed premierą
Marcin Watemborski
26.06.2018 07:14, aktualizacja: 26.07.2022 17:58

Peak Design to firma robiąca wysokiej jakości akcesoria fotograficzne. Najnowszym dzieckiem tej firmy jest plecak Everyday Backpack w czarnej wersji kolorystycznej. Wiemy, jak będzie wyglądał w rzeczywistości.

O zaletach produktów Peak Design pisaliśmy niejednokrotnie. Co do plecaka Everyday Backpack – jest tak super, że napisaliśmy nawet dwie niezależne recenzje tego akcesorium. Jest wygodny i bardzo praktyczny, o czym przekonało się wielu fotografów. Dotychczas był on dostępny w kilku wersjach kolorystycznych: szarej, ciemnoszarej, jasnoszarej oraz jasnobrązowej. Nareszcie pojawiła się wersja czarna, która od razu przypadła mi do gustu.

Obraz

Everyday Backpack w kolorze czarnym będzie dostępny w wersji 20 i 30-litrowej. Jeśli chodzi o jego użytkowość – nie zmieniło się nic. Wciąż zobaczymy dokładnie taki sam rozkład kieszonek, jak w poprzednikach, materiał wykonania to Kodra 500D – jak w przypadku testowanej przeze mnie wcześniej torby Peak Design Everyday Sling 5l. Wewnątrz plecak ma żółtawy kolor, jak inne produkty w kolorze czarnym.

Obraz

Co ciekawe – do plecaka została dołączona szybkozłączka Peak Design Anchor, ale nie jest to wersja 4, ani wadliwa wersja 3. Jest to wersja 2 z płaskim logo i grubym sznureczkiem, więc nie powinniście mieć problemu z awarią.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/3]

Nasze recenzje znajdziecie w artykułach poniżej:

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)