Dziewczynka z zespołem Downa została gwiazdą marek odzieżowych. Pozuje już od 2 lat

Dziewczynka z zespołem Downa została gwiazdą marek odzieżowych. Pozuje już od 2 lat
Źródło zdjęć: © © Carter News via FORUM
Marcin Watemborski

15.10.2021 11:01, aktual.: 15.10.2021 13:31

Francesca Lockwood jest małą gwiazdą branży modowej. Dziewczynka, która urodziła się z zespołem Downa, uwielbia pozować. Jej charyzma jest tak silna, że z powodzeniem odnajduje się w świecie lamp błyskowych i chętnie bierze udział w sesjach zdjęciowych.

Francesca Lockwood ma 7 lat i pozuje do zdjęć, odkąd miała 5 lat. Dziewczynka urodziła się z zespołem Downa, lecz to absolutnie nie przeszkadza jej w doskonałej zabawie na planie zdjęciowym. W trakcie swojej krótkiej kariery mała gwiazda wystąpiła m.in. dla Google'a czy Primarka. Jest nawet twarzą tego drugiego.

Matka dziewczynki, Mellissa Lockwood (43 l.), jest niesamowicie dumna z córki. Rodzina z Rotherdamu (South Yorkshire, północna Anglia) swoją działalnością promuje nie tylko pozytywne podejście do chorób genetycznych, ale również różnorodność w branży modowej.

Obraz
© © Carter News via FORUM

Obecnie mała modelka jest związana z agencją Bonnie and Betty. Jej kontrakty obejmowały niedawno współpracę z firmami takimi, jak: My Vintage Kid, My 1st Years, Tomato Glasses UK, Boden oraz kampanii Jeans for Genes.

Tym samym Francesca dołączyła do m.in. Ellie Goldstein, która w 2020 roku wzięła udział w głośnej kampanii domu mody Gucci czy Kate Grant z USA – twarzy firmy kosmetycznej Benefit Cosmetics. Obie panie również urodził się z zespołem Downa.

Obraz
© © Carter News via FORUM
Obraz
© © Carter News via FORUM
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)