Robo-małpka w gorących źródłach. Filmowcy chcieli pokazać rytuały zwierząt

Robo-małpka w gorących źródłach. Filmowcy chcieli pokazać rytuały zwierząt
Marcin Watemborski

13.08.2020 08:27, aktual.: 26.07.2022 14:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Stacja telewizyjna PBS nie przestaje zaskakiwać swoją pomysłowością. Tym razem, by poznać rytuały stadne makaków, ekipa zbudowała niecodzienną kamerę, która przesiadywała z prawdziwymi małpami w wodzie. Pierwszy raz widać to z tak bliska.

PBS realizuje cały czas nagrania do swojego serialu dokumentalnego o zwierzętach "Szpieg w dziczy". Widzieliśmy już drona w kształcie kolibra, robo-żółwia oraz różne warianty robotycznych małpek. Jednak dotychczas żadna z małpich wariacji kamery nie oddawała się relaksowi w taki sposób, jak ta.

Filmowcy przyłożyli się do swojej pracy naprawdę mocno. Robo-małpka jest w stanie naśladować ruchy prawdziwych zwierząt, nawet w wodzie, dzięki czemu nie wydaje się podejrzana. Oprócz tego sama forma młodego makaka bardziej przemawia do stada.

Robot Spy Monkey Enjoys A Spa With Snow Monkeys!

Kamera spędziła trochę czasu w gorących źródłach wulkanicznych z prawdziwymi makakami. Zwróćcie uwagę na to, że nawet wygląda, jakby brała głębokie oddechy przed zanurkowaniem. Dzięki temu mogliśmy zobaczyć, jak pod wodą wygląda iskanie się małp. To naprawdę kawał świetnej roboty!

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)